11 ev dekorasyon modelleri 2

1+1 Ev Dekorasyonu Örnekleri

binance refarans

Evinizin küçük olması, içindeyken küçük ve sıkıcı bir alandaymış gibi hissetmeniz gerektiği anlamına gelmez. Tabi ki, yan daire ile duvarları yıkmadığınız sürece evinizdeki alanı sihirli bir şekilde büyütemezsiniz. Ancak, doğru bir planlama ve dekorasyon ile, hayalini kurduğunuz o kullanışlı mekana kavuşabilir ve evinizin kullanım alanını maksimize edebilirsiniz. Hem de tadilat gerekmeden! İşinize yarayacak öneriler ve 1+1 ev dekorasyonu örnekleri için sizler için hazırladığımız galeriye de mutlaka göz atın…

Oturma ve Dinlenme Alanını İyileştirin

11 ev dekorasyonu 4

Evinizde sizi nelerin mutlu ettiğini düşünün. Film izlemek için arkadaşlarınızı davet etmekten hoşlanıyor musunuz? 1+1 evde yaşayan biri de, yemek alanı ya da oturma odasından fedakarlık ederek arkadaş toplantıları için büyük bir oturma alanı yaratabilir. Duvara monte edeceğiniz bir televizyon, fazladan oturma alanı ve yerden tasarruf sağlayacak bir köşe koltuk ikilisi, küçük dairenizdeki oturma alanında daha ferah ve kullanışlı bir alan yaratacak.

Duvarlardan Yararlanın

11 ev dekorasyonu 3

Eviniz küçük olabilir; ancak yüksek tavanlara sahipseniz, daha kullanışlı bir alan yaratmak için duvarlardan da yararlanabilirsiniz. Örneğin mutfaklar. 1+1 ev dekorasyonu söz konusu olduğunda, genelde mutfaklar oldukça küçük olma eğilimindedir. Bu da, mutfakta kalabalık ve karmaşaya neden olabilir. Bunu ortadan kaldırmak için; çeşitli raflar ve askılardan yardım alarak mutfak eşyalarınız için ekstra depolama alanı yaratabilirsiniz.

Oturma Odası ile Yatak Odasını Birleştirmeyi Deneyin

11 ev dekorasyonu 2

1+1 ev dekorasyonu yaparken, bir çalışma odasına ya da egzersiz odasına ihtiyacınız varsa; diğer alanlardan fedakarlık yaparak bunu başarabilirsiniz. Büyük bir salonunuz varsa, yatak ve koltuğu aynı alanda kullanabilirsiniz. Yatağın biraz önüne koltuk yerleştirmek, yaşam ve uyku alanlarını birleştirmenin harika bir yoludur. Dilerseniz, araya ince bir perde ya da paravan yerleştirerek de alanları birbirinden ayırabilirsiniz.

Perdelerden Yararlanın

11 ev dekorasyonu

1+1 ev dekorasyonu örneklerine baktığımızda, perdelerle sıkça karşılaşıyoruz. Küçük mekanlarda bölüm ayırıcı görevi gören perdeler, oturma odası ve yatak odası ya da yatak odası ile çalışma odasını birleştirmek zorunda kaldığınız alanlar için iyi bir seçimdir.

Böylece, evin içerisinde tadilat yapmanıza gerek kalmadan kullanım alanlarını birbirinden ayırmış olursunuz. 1+1 daire dekorasyon modelleri hakkında daha fazla öneriye ihtiyacınız varsa, size ilham verecek örnekler için galerimize göz atmanızı öneririz!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir