20 Harika Yılbaşı Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri

+20 Harika Yılbaşı Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri

binance refarans

Yılbaşı telaşı ve heyecanı giderek yaklaşıyor. İnsanlar yeni yıla girerken hayatlarında bazı değişiklikler yapmayı sever. Tabi yeni yıla girerken eğlenmeyi unutmazlar. Dışarıda, evlerinde veya ofislerinde yılbaşı kutlaması yapacak olanlar için en önemlisi dekoratif dokunuşlar yaparak kendilerine şık bir ortam sağlamaktır. Yılbaşı dekorasyon fikirlerimiz size en sade ve göz alıcı seçenekleri sunacaktır.

goz alici giris 1

Göz Alıcı Giriş

Evinizin yılbaşı dekorasyonunu girişinizden başlayarak yapmanız gerekir. Gelecek olan misafirlerinize ve dışarıda ki insanlara yeni yıl için yaptığınız marifetlerinizi sergilemelisiniz. Yürüme yolunuzda küçük ışıklandırmalar, kapınızın yanında bulunacak küçük yeni yıl ifade eden biblo, heykel vs. eklemeniz görüntüyü istediğiniz ambiyans kıvamına getirecektir. Kapınızın tokmak kısmına halka şeklinde çam ağacının dallarıyla yeşillenmiş küçük bir süs yapacağınız dekorasyonu muhteşem görselliğe yönlendirebilir.

rahat bir yemek odasi 2

Rahat Bir Yemek Odası

Bazı basit beyaz-kahverengi Noel ağaçları tüm kurulumu gerçekten bir araya getiriyor, ancak doğal aydınlatmanın gerçekten bu rustik hissi eve götürdüğünü iddia ediyorum.Doğal aydınlatma en iyi Noel ışıklarından daha güzel olabilir, bu yüzden bir deneyin!

yan sehpa kurulumu 3

Yan Sehpa Kurulumu

Çelenkler hoş bir dokunuş olduğunu ancak küçük işaretleri dikkat edin. Sezonu yansıtmak için yıl boyunca kolayca değiştirilebilir.Kupada bulunan bitki, mevsim için de değiştirilebilen bir başka harika dokunuş. Gerçekten de tamamen evrensel bir dekorasyon.

misafirleri karsilayacak noel sandigi 4

Misafirleri Karşılayacak Noel Sandığı

Bu büyüleyici küçük kurulum, bir sandık, bir pano ve tipik olarak “önemsiz” görülen diğer öğelerle birkaç çam dalıyla yapılır. Arabanın altında yazılan “Dağınık Küçük Noel” yazısı DIY projesi için mükemmel bir şakadır. Kendiniz veya çocuklarınız için ideal bir dekorasyon projesi!

kucuk kutular ve kavanoz susleri 5

Küçük Kutular ve Kavanoz Süsleri

Zahmetsiz bir kurulum mutfağınıza, yemek odanıza, mantoya ve hatta banyonuza mükemmel şekilde uyacak! Yıpranmış metal, küçük ahşap sandıklar ve kavanozlar Noel için istediğiniz cazibe dokunuşunu ekler.

noel desenli corap suslemeleri 6

Noel Desenli Çorap Süslemeleri

Şöminenin üzerine çorap asmak, Noel için neredeyse evrensel bir standarttır ve biraz çelenk eklendiğinde, güzel, rustik bir Noel dekorasyonu havası katar.

noel agaci 7

Noel Ağacı

Noel ağaçları her zaman yeni yıl için merkezdedir ve konumuz Noel olduğuna göre bu hissiyatı veren bir ağacımız var. Ağacın etrafına sarılan damalı desenli giysiler o rustik tonu oluşturur. Noel ağacının kahverengi bir tonda nasıl hazırlandığına dikkat edin. Bu rustik hissi istiyorsanız, sessiz renkleri kullanmak daha parlak renklerden daha iyi çalışır.

ren geyigi 8

Ren Geyiği

Hem iç, hem de dış mekan için mükemmel bir asma, bir ren geyiğinin ana hatlarına sahip bu ahşap blokları büyüleyici süslemeler yapar. Ren geyiğinin kafa vuruşunu sevmiyorsanız, geyiklerin taslağını tam olarak çizmeyi deneyin. Veya Noel Baba’yı çeken sekiz küçük ren geyiği?

hediye paketleri 9

Hediye Paketleri

Noel için, sicim ile standart kahverengi kağıt kullanmak, aşırı renkli Noel ambalaj kağıdından çok daha iyi görünebilir. Hala daha renkli bir Noel istiyorsanız, bunun yerine sessiz yeşil veya kırmızı kağıt deneyin. Son dokunuş olarak küçük bir çelenk eklemek hepsini bir araya getiriyor.

yeni yil suslemeleri oturma odasi 10

Yeni Yıl Süslemeli Oturma Odası

Arkadaşlarınızla ve ailenizle çalışırken kükreyen bir ateş karşısında sohbet etmek gerçekten daha büyük bir his yoktur. Şöminenin üzerinde çelenk asılı olduğunda, bazen minimalist yaklaşım en iyi rustik cazibeyi verir.

karli bir giris 11

Karlı Bir Giriş

Bu büyüleyici giriş yolu, çocukların karda eğlenceli bir gün geçirdikten sonra eve dönme hissi verir. Kızak, küçük Noel ağacı gibi büyük bir dokunuş. Şahsen, yığılmış günlükler en iyi dokunuş.

yilbasi sabahi icin susleme 12

Yılbaşı Sabahı İçin Süsleme

Mükemmel ve büyüleyici bir Noel sabahı kurulumu. Beyaz, kırmızı ve yeşil tonları her şeyi bir araya getirir. Yılbaşı ağacı özenle ve sevgiyle süslenirken, metal Noel Baba’ya sahip küçük vagon, geçmişi bugüne bağlayan hissi arttırıyor.

kutuk agaclar 13

Kütük Ağaçlar

Büyüleyici ve eğlenceli bir Noel dekorasyonu. Sopa yığınları ve tahta bir yıldız kullanarak, bu küçük ağaçlar aynı zamanda ince iken evinizin herhangi bir odasına mükemmel uyum sağlar.

gecitli somine 14

Geçitli Şömine

Şöminenin üzerindeki eski bir kapı, birçok insanın Noel’i düşündüklerinde düşündükleri olmayabilir, ancak dekorasyonlara benzersiz bir cazibe katar. Yanında iki çelenk ve üzerinde uzanan kağıt kar taneleri ile bu, herhangi bir şömine tasarımı için göz alıcı bir merkezdir.

yilbasi icin sade salon 15

Yılbaşı İçin Sade Salon

Yeşil çelenkle karıştırılmış beyaz mobilyalar ve arkadaki beyaz minyatür Noel ağacı sade bir ton yaratıyor. Ahşap mobilyalar da hoş bir dokunuş olduğunu kanıtlamış oluyor.

cam kozalaklari ve isiklandirma 16

Çam Kozalakları ve Işıklandırma

Herhangi bir odaya şenlikli ve hoş bir ek, bazı pırıltı ışıkları ve küçük dalları olan çam kozalakları çekicilik katıyor. Süslemelerinizin odaya biraz koku katması için bazı aromatik dallar ve çam kozalakları bulabilirsiniz.

bos bir yilbasi gunlugu 17

Boş Bir Yılbaşı Kütüğü

En büyüleyici olmasa da, ilk başta çelenk ve çam kozalakları içeren bir kütüğe sahip dekorasyon, oturma odanıza veya yemek odanıza şenlikli bir his katabilir. Bazı delikler açarsanız, küçük mumlar veya içecekler barındırabilirsiniz. Gerçekten şenlikli!

ahsap noel agaclari 18

 Ahşap Noel Ağaçları

Evinizdeki birçok oda için bir başka güzel dekorasyon olan bu küçük ahşap ağaçlar, aradığınız cazibeyi ekleyebilir. Bu şenlikli kokuyu sağlamak için aromatik ahşap ağaçlar bulmaya çalışın.

kar tanesi bloklari 19

Kar Tanesi Blokları

Çoğu dekor mağazasında bulacağınız standart “sevinç” blokları kadar büyüleyici olan bu kar tanesi blokları, içeride ve dışarıda bir çekicilik katıyor. Onları kapının yanına veya bir mantoya koyun. Yıpranmış etkisi bu bloklara gerçek bir cazibe verir.

geyik askilari 20

 Geyik Askıları

Daha önce bahsedilen Noel ağaçları gibi, bu küçük geyik askıları bir odayı ladinlemek ve o rustik cazibeyi eklemek için harika süslemelerdir. Yıpranmış efekt ve sicim bu süslemelerin eski görünmesini sağlar ve duvarlarınızın çok kısır olduğunu düşünüyorsanız bu bir odayı bir araya getirebilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir