2019-salon-dekorasyonu-trendleri

2021 Dekorasyon Trendleri

binance refarans

Bir insan için imaj ne kadar önemliyse, bir evin veya ofisin dekorasyonu da o derece önem teşkil etmektedir. Sizde ofisinizi ve evinizi güncel dekorasyon trendlerine göre dizayn ederek dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Bu yazımızda 2019 dekorasyon trendleri ve 2019 dekorasyon renkleri konularını ele alacağız. Keyifli okumalar…

Doğadan Bir Armağan: Ahşap

2019-salon-dekorasyonu-trendleri
2019 Salon Dekorasyonu Trendleri | Ahşap

İç dekorasyonda ahşap kullanımı, günümüz trendlerine damgasını vurmuş durumda. Bilhassa mutfaklara natürel bir hava katan ahşap, insanın doğa ile olan bağını yeniden kuvvetlendiriyor! İnsanoğlunun küllerinden doğan doğa sevgisi 2019 dekorasyon trendleri hususunda da etkisini gösteriyor…

Adaçayı Yeşili ile Tanışın!

2019-salon-dekorasyonu-trendleri
2019 Salon Dekorasyonu Trendleri | Adaçayı Yeşili

Geçtiğimiz yıllardan bu yana yeşil renk hakimiyetini sürdürmekte. Bu yıl yeni bir ton ile daha tanışıyoruz; adaçayı yeşili! Bu renk tonu, 2019 dekorasyon renkleri arasındaki yerini almış gibi görünüyor. Özellikle mobilyalarda ve duvar boyalarında yaygın bir şekilde kullanılacağa benziyor…

Yatak Odalarınızda Deriye Yer Açın!

2019-salon-dekorasyonu-trendleri
2019 Salon Dekorasyonu Trendleri | Deri Yatak Başlığı

Bu yıl birçok alanda deriyle karşılaşacağız gibi duruyor. Buna yatak odaları da dahil! Geçtiğimiz yılların trendi olan metal yatak başlıkları, yerini deriye bırakıyor. Yatak odalarında konforun bir sembolü olacak deri, 2019 dekorasyon trendleri içerisindeki tahtına oturmuş durumda.

Asaletin Temsilcisi: Siyah!

2019-salon-dekorasyonu-trendleri
2019 Salon Dekorasyonu Trendleri | Mat Siyah

2019 dekorasyon renkleri bakımından mat siyah, adaçayı yeşili ile yarışır nitelikte. Deri ile kombine edilebilecek mat siyah, özellikle ofislerde oldukça dikkat çekecek gibi duruyor. Ayrıca bu rengin asaletin timsali olduğunu da söylemek mümkün. İlerleyen yıllarda kapılarda ve iç dekorasyon ürünlerinde mat siyah kullanımının yaygınlaşacağı öngörülüyor.

Doğadan Evlere: Süs Bitkileri

2019-salon-dekorasyonu-trendleri
2019 Salon Dekorasyonu Trendleri | Süs Bitkileri

Karmaşık tasarımlara yönelmektense sade ve natürel dekorasyonlar yılımızın trendlerini oluşturuyor. 2019 dekorasyon trendleri, insanoğlunun doğa ile özleşmesinin dışa vurumunu yansıtıyor. Ofis ve evleri ufak, sevimli bitkiler süslüyor. Sizde süs bitkilerine evinizde ve ofisinizde yer açarak doğal bir esinti oluşturabilirsiniz. Özellikle küçük bonsai ağaçları iç dekorasyonda popülerleşme yoluna doğru ilerliyor.

Mermer Dekorasyon Malzemeleri

2019-salon-dekorasyonu-trendleri
2019 Salon Dekorasyonu Trendleri | Mermer Dekorasyon

Sade tasarım demişken, mermer tasarımları da es geçmemek gerekir. Mutfak tezgahları, masalar ve zeminler mermer ile daha dikkat çekici bir hal alıyor. Mermerin ortama doğal bir his kattığı da ifade edilebilir.

Okumuş olduğunuz 2019 dekorasyon trendleri konulu yazımızın sonuna geldik. Sizde yeni trendleri göz önünde bulundurarak hoş bir iç dizayn elde edebilirsiniz. Şayet renk seçiminde zorluk çekiyorsanız belirtmiş olduğumuz 2019 trend renkleri arasından birini kullanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir