WhatsApp Image 2019 03 28 at 00.02.52

2021 Mutfak Modası

binance refarans

2021 Mutfak Modası Sonunda kararınızı verdiniz? Mutfağı değiştiriyorsunuz. Öncelikle bu güzel düşünce için sizleri tebrik ederim. Hayatınıza katacağınız her yenilik, bir heyecan halinde size dönecektir. Bu heyecan hali ile mutlu olmanız ise kaçınılmaz. Mutluluğunuz için bizimle beraber olmanız çok güzel. Bu yazımızda sizlere yardımcı olabilecek günümüze uygun trendlerden bahsedeceğiz.

Moda bilgimizi konuşturmadan önce bir konuya daha değinmek istiyorum, mutfağınızın şuan ve ilerisi için size ne şekilde hizmet edeceğini planladınız mı? Hayatına yeni alacağınız kişilere göre geniş bir mutfak tercih etmeniz gerektiği gibi ayrıntıları göz önünde bulundurdunuz mu? Bu küçük detayları, kurallar halinde belirlediğinizde az buçuk nasıl bir mutfak istediğinizde gözünüz önünde canlanmış olacaktır. Bu yüzden bir mutfağın yapımına başlamadan önce zevkinize göre planlamanız, yapım aşamasında işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Beyaz Renginden Kaçının!

Bu yılın ilk önerisi beyaz mutfaktan kaçının! Son yıllarda oldukça revaçta bulunan beyaz mutfaklar bu yıl itibari ile yerlerini ahşap ve gri renklerine bırakıyor. Temiz tutmanın oldukça zor olduğu beyaz dolaplar aynı zamanda gün geçtikçe sararıyor. Ev sahipleri bu renk değişiminden memnun olmayarak boyamak gibi farklı çözüm yolları arasalar da, maalesef bu çözüm yolları kalıcı olmuyor. Bu yüzden siz tedbirinizi en başından alıp göze ağırlığı ile daha hoş gözükecek koyu renkli mutfak dolaplarını tercih edebilirsiniz.

WhatsApp Image 2019 03 27 at 23.35.08

Doğallıktan İlham Alın!

Ahşabın eşsiz dokusu ile buluşan mutfaklar evinizde şahane duracak. Ahşabın ağırlığını evinize çağırdığınızda eski zamanlardan da esintiler bulacaksınız. İspanyol ve Fas mutfaklarından ilham alabileceğiniz bu egzotik görünümler bir çok artı barındırıyor. Olası kaza durumlarına karşılık kendi içerisinde olan çizgiler sayesinde sizi güvenli kollarına davet ediyor.

WhatsApp Image 2019 03 28 at 00.02.52 2

Çiftliklerin Doğasına Uyun!

Mutfağınızda oluşturacağınız ada ile çiftliklerden ilham alabilirsiniz. Modern renkleri ekleyeceğiniz mutfaklar parıldayacak. Oturma alanlarında banklardan esinlenebilir böylece rahatlıkla modern görünümü aynı anda yaşayabilirsiniz.

WhatsApp Image 2019 03 28 at 00.02.52 1

Yılın Trendi Gri Mutfaklar!

Yazımızın başında beyaz mutfaklara veda ettiğimizi söylemiştik.  Beyaz rengin yerini alacak yeni bir renk lazım bizlere. Yılın rengi modern görünümü ile gri oluyor. Kolay rengi ve temizlik kullanımı sayesinde seçildiğini söyleyebiliriz. Modern esintiyi evinize taşıyacak bu renk ile farklı renkleri bir arada kullanarak klasik bir tarzdan kurtulabilirsiniz. İki renkli mutfaklar ile evleriniz çok daha şirin gözükecek.

WhatsApp Image 2019 03 28 at 00.02.52

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir