ahsap-dekorasyon-ornekleri

Ahşap Dekorasyon Örnekleri

binance refarans

Geride bıraktığımız yıllar bizi doğadan koparmaya devam ediyor. Sizce de bunu değiştirmenin zamanı gelmedi mi? Abartılı tasarımlar yerine evinizde nezih ve dinlendirici ahşap dekorasyon tasarımlarına yer açabilirsiniz. Ahşabı evinizin birçok alanında kullanmanız mümkün. Duvar ve zeminlerde kullanabileceği gibi oldukça hoş duran ahşap aksesuarlar da harika bir esinti oluşturabilir. İşte bugün ki yazımızın konusu; ahşap…

Ahşap Bir Salona Ne Dersiniz?

ahsap-dekorasyon-ornekleri-salon
Ahşap Dekorasyon Örnekleri | Salon

Sıcak bir muhabbetin kapısını sıcak bir ortam açacaktır. İşte ahşap tam bu noktada devreye giriyor. Ahşap dekorasyon, salona sıcak bir hava katacak ve en güzel sohbetlerinize ev sahipliği yapacak! Bu salonlar, şehrin stresinin kaybettirdiği huzuru size ve misafirlerinize yeniden kazandıracak.

Özellikle salonun kiriş ve tavan kısımlarında ahşaba yer verirseniz, misafirlerinizi müthiş bir görüntünün tesiri altında bırakacaksınızdır. Bunlara eşlik edecek doğal taş dekorasyonları, salonunuzu adeta bir “huzur odasına” çevirecektir. Ek olarak küçük biblolar gibi evlerde bulunacak ahşap aksesuarlar evinizin doğal havasına eşlik edecektir.

Yemekleriniz Ahşabın Güzelliğiyle Pişsin!

ahsap-dekorasyon-ornekleri-mutfak
Ahşap Dekorasyon Örnekleri | Mutfak

Bazı hanımefendiler için yemek yapmak oldukça can sıkıcı bir hal alabiliyor. Bunun sebebi yemekte değil, mutfakta! İç daraltıcı bir mutfağınız varsa sıkılmanız kaçınılmaz olacaktır. Her yerde kullanılabilecek ahşap dekorasyon, mutfağınıza da huzuru taşıyacaktır!

Ahşap ile kombine edilecek mermer tasarımlar sayesinde kimse gözünü mutfağınızdan alamayacak! Buna yardımcı olarak mutfağın çeşitli bölgelerinde mat siyah kullanımı, görüntüden alınacak hazzı bir kademe daha artıracak. Keza salonlarda olduğu gibi ahşap aksesuarlar da mutfağınızda yer alabilir…

Duvarlarınızı Ahşapla Süsleyin!

ahsap-dekorasyon-ornekleri-duvar
Ahşap Dekorasyon Örnekleri | Duvar

Odaların en dikkat çekici noktalarından birisi de duvarlardır. Öyleyse ahşabı duvar tasarımlarında da kullanmak doğru bir karar olacaktır. Ahşapla dizayn edilen duvarlar, evinizin natürel görünümünü son derece artıracaktır. Ahşap dekorasyon hususunda duvarları göz önünde bulundurarak evin her odasına mükemmel bir görünüm kazandırabilirsiniz!

Etkili Bir Dokunuş: Ahşap Mobilyalar

ahsap-dekorasyon-ornekleri-mobilya
Ahşap Dekorasyon Örnekleri | Mobilya

İşte geldik en can alıcı noktaya! Evin en önemli parçası olan mobilyalar, ahşap ile harika bir görünüme kavuşuyor. Oturma grupları, masalar, sandalyeler ahşabın huzur verici etkisini gözlemleyebileceğiniz mobilyalar arasında yer alıyor. Söz konusu etkiyi artırmak adına ahşap aksesuarlar bu mobilyalara eşlik edebilir.

Ev dekorasyonuna farklı bir açıdan baktığımız yazımızın sonuna geldik. Ahşabın evinizde yer aldığı huzurlu evler dileriz…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir