Kırmızı Antik Tuğla Modelleri

Antik Tuğla Nedir?

binance refarans

Yapının bulunduğu konum, statik projesi gibi unsurlar kaplama çeşitleri tercihinde göz ardı edilebilse de uzun bir kullanım için oldukça önem taşımaktadır. Zira yapının bulunduğu iklim türü veya yapının statik projesinde belirtilen yük taşıma kapasitesi kaplama çeşitleri tercihinde oldukça önem taşımaktadır.

Antik tuğla görünüş itibari ile uygulandığı ortama otantik bir görüntü kazandırırken aynı zaman da hafifliği sayesinde yapıya yük oluşturmayarak uzun bir kullanım sağlamaktadır. Dış cephe kaplamalarında tercih edilmesinde ise bulunulan konuma göre ürün özelliklerine bağlı olarak kullanım ömrü değişebilmektedir. Antik tuğlanın kullanım alanı oldukça geniştir. Evlerde, ofislerde veya farklı konsept oluşturmak isteyen kafe ve restoranlarda tercih edilmektedir.

Antik Lekeli Kahve Tuğla Modelleri
Antik Lekeli Kahve Tuğla Modelleri

Antik Tuğla Modelleri

Duvar kaplama çeşitleri arasında yer alan antik tuğlanın kullanım alanlarının artması ile beraber,tuğa modelleri de oldukça artmıştır. Yapının iç deklarasyonuna uygun olarak uygun renk ve tasarımlarda müşterilere sunulmaktadır. Ayrıca dış cephe kaplamaları için iletişime geçerek yardım talep edebilirsiniz. Antik tuğla modelleri renklerine ve ebatlarına göre sınıflandırılmaktadır.

Diğer adıyla bilinen kültür tuğlası standart olarak belirtilen ölçülerde üretilmektedir. Ayrıca üretim esnasında ürün ebatları asimetrik biçimde kesilerek doğal yapısı bozulmadan kullanıma sunulmaktadır. Ürünler genel itibari ile madenlerden elde edilmeleri ile beraber herhangi bir kimyasal işleme tabir tutulmadan müşterilere sunulmaktadır. Ürün uygulanması sırasında kullanılan yapıştırıcılar ise insan sağlığı için uygun ve uzun ömürlü malzemelerden oluşmaktadır.

Beyaz Antik Tuğla Modelleri
Beyaz Antik Tuğla Modelleri

Antik Tuğla Fiyatları

Kaplama çeşitlerinin fiyatlandırma aşaması genel itibari ile ürün özelliklerine bağlı olarak piyasa fiyatları baz alınarak gerçekleşmektedir. Ürün maliyet unsurları veya ürün işçilik süresi gibi faktörler göz önünde bulundurulduğunda; en kaliteli ürünü müşteriler için en uygun fiyattan sunmak amaçlanmaktadır. Detaylı ürün fiyat bilgisi edinmek için iletişime geçebilir veya site içerisinde bulanan ürün kataloğuna ulaşabilirsiniz.

Antik tuğla fiyatları için ön çalışma talep ederek alan m2 birimine bağlı olarak işçilik ve ürün fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Randevu oluşturarak seçtiğiniz duvar kaplama çeşidine bağlı olarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca diğer ürün çeşitleri iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir