avize-secerken-dikkat-edilmesi-gerekenler

Avize Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

binance refarans

Avize Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Avize seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi olan fiyat konusu için seçtiğiniz modelin fiyatlarını araştırmalısınız. Aynı avize modeli bir yerde 1000TL iken başka bir yerde 700TL’ye kadar düşebilmektedir. Bir diğer önemli nokta ise garantidir. Avizeyi alacağınız yer size garanti veriyor mu diye dikkat etmelisiniz. Oldukça kırılgan olan avizeleri alırken alışveriş yaptığınız yerin size garanti vermesi oldukça önemlidir. Garanti vermeyen yerlerden alışveriş yapmanızı önermiyoruz.

 

Salon İçin Avize Seçimi

salon-icin-avize-secimi

Misafirlerinizi en çok ağırlayacağınız yer olan salon için avize seçerken misafirlerinize nasıl bir ortam sağlamak istediğiniz önemlidir. Örnek olarak eğer misafirlerinizi şık bir ortamda ağırlamak istiyorsanız gösterişli bir avize modeli seçmelisiniz.

 

Oturma Odası İçin Avize Seçimi

Oturma odası aileniz ile en çok zaman geçireceğiniz ortamların en başında gelir, bu nedenle oturma odası için avize seçerken aileniz ile birlikte bir karar vermeniz en doğrusu olacaktır. Oturma odası için avize seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır bunlardan birisi enerji tasarrufudur. Ailecek en çok zaman geçireceğiniz bu odada haliyle ışık diğer odalardan daha fazla yanacaktır, bu nedenle enerji tasarruflu bir avize modeli seçmeniz cebiniz için iyi olacaktır.

 

Yatak Odası İçin Avize Seçimi

yatak-odasi-icin-avize-secimi

Yatak odası için avize modelleri seçilirken genellikle loş renkleri olan sade avizeler seçilmektedir. Bunun en büyük nedeni ise günün bütün yorgunluğunu atacağınız yatak odasında loş renklerin dinlendirici olmasıdır. Sade bir model seçmenizde zaten yorulmuş olan gözlerinizi daha çok yormaması açısından önemlidir.

 

Çocuk Odası İçin Avize Seçimi

Çocuk odası için genellikle çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterlerinden oluşan avize modelleri seçmeniz çocuğunuz için oldukça sevinç verici olabilir. Ancak çocuklarımızın odası için avize seçerken öncelikle çocuğunuza danışmalı ve onun istekleri doğrultusunda bir avize modeli seçmelisiniz.

 

Mutfak İçin Avize Seçimi

Özellikle annelerimizin ve/veya kadınlarımızın en çok vakit geçirdiği yer olan mutfak için avize seçimi yaparken seçeceğiniz avize modelinin mutfak mobilyalarına uygun olmasına ve göz yormamasına özen göstermelisiniz. Parlak modeller mutfağınız için en ideal avize modelleri olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir