babalar gunu kendin yap hediye fikirleri 6

Babalar Günü İçin Kendin Yap Hediye Fikirleri

binance refarans

Babalar günü kapıyı çalmak üzere! En güzel ve en özel babalar günü kendin yap hediye fikirleri ni inceleyin ve babanız için bir tanesini hazırlamaya başlayın ve sadece kendisi için yapılmış bir hediye ile kendisini özel hissetmesini sağlayın.

Biraz yaratıcılık ve biraz el becerisi ile Babalar Günü’nü her ikiniz için de unutulmaz bir güne dönüştürebilirsiniz. Yardıma mı ihtiyacınız var? Mutfakta yapabileceğiniz lezzetli el yapımı tarifler, taktıkça sizi hatırlayacağı aksesuarlar ve ona özel tasarımlar ile her babaya uygun kendin yap hediye fikirlerimiz var. Hadi başlayalım!

Duvarda Fotoğraf Albümü

babalar gunu kendin yap hediye fikirleri 5

Sonsuza dek kalacak bir hediye seçeneği mi arıyorsunuz? Unutulmaz bir aile tatilinden ya da her ikiniz için de özel olan bir günden kalan fotoğrafları bir duvar sanatına dönüştürmeye ne dersiniz? Babanız, bunu iş yerinin ya da yatak odasının duvarında sergilemekten gurur duyacaktır.

Kendin Yap Mouse Pad’i

babalar gunu kendin yap hediye fikirleri 4

Babanız ofiste uzun bir gün mü geçiriyor? Bilgisayar başındayken, başını biraz aşağıya indirdiğinde sizi hatırlatacak bir hediyeye ne dersiniz? En sevdiğiniz anlardan birini kullanacağı bir mouse pad’ine dönüştürmeye ne dersiniz? Özel bir fotoğraf ya da ona özel bir sözü kişiselleştirilmiş bir mouse pad’i olarak tasarlayabilirsiniz.

El Yapımı Uçurtma

“Kocaman adama uçurtma hediye edilir mi?” demeyin! Babanızı çocukluğuna döndürmek için harika bir seçim olabilir. El yapımı bir uçurtma, babalar gününde birlikte vakit geçirmek için de harika bir hediye seçeneği olacaktır.

El Yapımı Telefon Kabı

babalar gunu kendin yap hediye fikirleri 3

Babanızın kullandığı akıllı telefon için, her gördüğünde sizi hatırlatacak bir telefon kabı tasarlamaya ne dersiniz? Telefonunun arkası için satın alacağınız şeffaf bir telefon kabının arka yüzeyine, birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafı yerleştirebilir, hatta biraz daha becerikliyseniz, kendi telefon kabınızı da tasarlayabilirsiniz.

El Yapımı Matara

babalar gunu kendin yap hediye fikirleri 2

Babanız için en sevdiği içkileri kişiselleştirilmiş bir matara tasarlamaya ne dersiniz? Babanız balık tutmaya, bir iş seyahatine ya da dışarı çıktığında cebinde taşıyacağı bu matara, her gördüğünde sizi hatırlatacak.

Babalar Günü Kahvaltısı

babalar gunu kendin yap hediye fikirleri

Babalar Günü’nde babanızı mutfaktan gelen muhteşem kokularla uyandırmak da iyi bir fikir olabilir. Klasik bir pazar kahvaltısından farklı olarak, kendi ellerinizle şekillendireceğiniz krepler ile ona kendisini özel hissettirin!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir