APPLARÖ BAHÇE

Bahçe Mobilyaları 2021

binance refarans

Bahçe mobilyaları 2021 evinin dışarısında da konfor arayanlar için çok önemlidir. Günümüzde bahçe sahipleri özenle döşedikleri bahçelerini yılın büyük bir kısmında kullanabilmek için fikirler arıyor. Bahçe mobilyalarının uzun ömürlü olmaları için araştırmalar yapıyorlar.

Mobilyaların uzun ömürlü olması daha en başında nasıl seçim yaptığınız ile ilgilidir. Eğer mobilya seçerken kullanılan malzemenin bakım tekniklerini ve saklama koşullarını iyi değerlendirebilirseniz doğru ürünü seçebilirsiniz.

Bu yazımızda size ikea bahçe mobilyaları hakkında bilgi vereceğiz. Böylece sıcak havaları şık bahçe mobilyaları ile karşılayabileceksiniz.

Bahçe Mobilyaları 2021 İKEA BAHÇE MOBİLYALARIAPPLARÖ BAHÇE

 

Bahçe mobilyaları 2021 , İkea mobilya grubunun en önemli özelliği modüler tarzda üretiliyor olmasıdır.Bu özellik size farklı alternatifler sunarak alanınızı düzenlemenizi sağlar.Ayrıca ihtiyaçlarınız değişt

iğinde aynı modelin devamını  satın alabilirsiniz.

Peki bizi ikea mobilyada hangi bahçe mobilyaları bekliyor.  Gelin birlikte bakalım.

APPLARÖ BAHÇE MOBİLYALARI

APPLARÖ BAHÇE MOBİLYASI

Mobilyalar da genelde  ahşap ,  plastik ya da metal malzemeler kullanılır. Ahşap iyi bir bakımla uzun ömürlü olabilen bir malzemedir. Özellikle ilkbahar ve sonbaharda yağlamak gerekir.

APPLÖRE :KULLANILAN MALZEME

Applarö grubu masif akasya doğal ahşaptan üretilmiştir. Akasya ahşabı ahşap ürünler içerisinde dayanıklılığının fazla olması sebebiyle en çok tercih edilenidir.Kendine has doğal dalgaları vardır. Bu da mobilyaya hoş bir estetik görünüş kazandırır.

Ürünün artısı ahşaba birkaç kat yarı saydam ahşap boyası uygulanmasıdır.Bu da mobilyanızın ömrünü uzatabilecek bir özelliktir. Zamanla uzun süre güneş ışığına maruz kalan mobilyalarınız renklerini kaybedebilir ve çatlaklar oluşabilir. İkea mobilya mobilyalarınıza bakım yapmak için  Varda ahşap boyasını tavsiye ediyor.

Applarö grubunda uzun ömürlü iki tarafı da kullanılabilen minder kullanılmış.Çıkarılabilen kılıf çamaşır makinesinde yıkanarak kolayca temizlenebilir.

MODÜLER KOLAYLIK

Applarö mobilyada istediğiniz uzunlukta kanepeler ve köşe koltukları dizayn edebilirsiniz.Ayrıca applarö grubunda sehpa,şezlong,yemek masası gibi alternatiflerle uyumlu bir dizayn yapmanız mümkün olacaktır.

APPLARÖ SEHPA ŞEZLONG SANDALYE

SOLLERÖN BAHÇE OTURMA GRUBU

KEA SOLLERÖN BAHÇE OTURMA GRUBU

SOLLERÖN :KULLANILAN MALZEME

Çelik gövde üzerine plastik el dokuması rattan bir gruptur.Doğal rattana göre dışarıda kullanıma daha uygundur.Temizliğini sabunlu bir su,bez yardımıyla kolaylıkla yapabilirsiniz..Koltuğun içinde bir de depolama alanı konumlandırılmıştır.

Koyu gri ve kahverengi renk seçeneklerine sahip olan bu ürün bej , koyu gri minder seçeneklerine sahiptir.Minder kılıflarını çamaşır makinesinde yıkayarak temizliğini sağlayabilirsiniz.Minderlerin fermuarlı olması da sizin için kolaylık sağlar.

KEA SOLLERÖN BAHÇE MOBİLYA 2

İKEA TOSTERÖ SAKLAMA ÇANTASI

Bahçe mobilyaları 2021 ,Mobilyalarınızı dış mekanda olumsuz hava koşullarında korumak için hava alan koruyucu bir örtü kullanılmalıdır.İkea Testöre saklama çantasını önermektedir.

Şimdi alışveriş zamanı.İster doğal ahşap ,isterseniz plastik rattan örme takımı seçin bahçenizde keyifli oturmalar dileriz.

TOSTERÖ SAKLAMA ÇANTASI 4

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir