Banyo Icin Su Gecirmez Duvar Kagidi Modelleri 1

Banyo İçin Su Geçirmez Duvar Kağıdı Modelleri

binance refarans

Banyo için su geçirmez duvar kağıdı modelleri geniş banyolu, duşakabinli alanlar için oldukça çeşitlidir. Banyolarda kullanılan boyaların yıpranmaması için duvar kağıtlarının su geçirmez yapıda olması gerekir. Banyo ve tuvaletler için kullanılan duvar kağıtlarının daha koyu tonlarda olması önerilir. Banyolar da özel tasarlanan bu ürünlerle resimler, desenler sayesinde hoş bir görünüme bürünürler. Banyoda kullanılacak kilim desenli duvar kağıtları farklı görünümleriyle havanızı değiştirebilir. Bahar çiçeklerinden oluşan duvar kağıtları çok şık görsellikle kullanıcılarına uygun haldedir.

Banyo İçin Tekstil Tabanlı Duvar Kağıdı Modelleri

Banyo için tekstil tabanlı duvar kağıdı modelleri her dönem popüler olmaktadır. Günümüzde mimari projelerde olan duşakabin modelleri su geçirmez tekstil yapıdadır. Banyolarınızda klasik seçimler dışına çıkıp sıcak mekanlar oluşturabilirsiniz. Size ilham olacak duvar kağıtlarıyla tarzınızı evinizin tamamında yansıtabilirsiniz. Eski tarz banyo mimarisinde tek renk hareketsiz, soğuk bir yapı oluşturabilir. Bunun dışında yeni tekstil duvar kağıtları etkili değişimler oluşturacaktır.

Banyo İçin Son Moda Duvar Kağıdı Modelleri

Banyo için son moda duvar kağıdı modelleri çıkarılırken de kolaylık sağlamaktadır. Tekstil tabanlı duvar kağıtları bez ya da elyaf üzerine lamine edilen vinil katmanından oluşmaktadır. Kağıt içeriği olmayan duvar kağıtları gözenekli yapıda değildir. Yıkanabilir ve silinebilir olmasıyla kolay temizlenir ve banyolarınızda olası kireç lekelerinden etkilenmez. Çevreci, sağlığını koruyan madelerdir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir