Küçük Küvet Fikirleri

Banyonuz İçin Küçük Ama Mükemmel Küvet Fikirleri

binance refarans

Evimizdeki her odada, yatak odasından mutfağa kadar yeterli alana sahip olmak, bir evi dekore etmek için en ideal şeydir. Ancak bu nadiren gerçekleşir. Çoğu zaman, mevcut alanın içine girene kadar her şeyi ayarlamak için ekstra çaba göstermeniz gerekir. Özellikle de banyo için. Unutmayın, banyonuz o kadar büyük olmasa da, duş yerine küvet almak istiyorsanız, bu hayal değildir. Küçük küvet fikirleri ipuçları ve püf noktası ile hayalinizdeki banyo gerçek olacak.

Daha ileri gitmeden önce, küvetler yerleştirilirken birçok şeyi dikkate alınmalıdır. Öncelikle, soruyu kendinize sorun: bu küveti kim kullanacak, sadece yetişkin mi yoksa çocukları dahil mi? Yalnız banyo yapmak mı yoksa eşlik etmek mi istiyorsunuz (bu nedenle küvet iki kişi için yeterli boyutta olmalıdır)? Evinizdeki birinin fiziksel yardıma ihtiyacı var mı, bu yüzden normal küvet bunu mümkün kılmayacak mı? Bu soruyu değerlendirin ve ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olun.

Vintage Bağlantısız Küvetler

Küçük Küvet Fikirleri
Küçük Küvet Fikirleri

İlk fikir vintage bağlantısız küvetlerdir. Şekli, geçmişte insanların yüksekliği nedeniyle bugünkü küvetlerden çok daha kısadır. En kısa bağlantısız küvetler için yaklaşık 48 inç veya yaklaşık dört fit uzunluğundadır. İşin iyi yanı, çocuklar ve hatta yetişkinler için ortalama yüksekliktedir.
Klasik vintage mesajını güçlendirmek için, bu küvetler pençe ayaklı ya da modern ayak stiliyle tamamlandı. Bu stil ile küvetin tamamlayıcısı olarak duşun keyfini çıkarabilirsiniz. Hayal edebileceğiniz mükemmel bir rahat banyo değil mi?

Japon Küvetleri

Japon Küçük Küvet Fikirleri
Japon Küçük Küvet Fikirleri

Japon banyo küveti, adı gibi, Japonya’dan geliyor ve şu anda Batı’da yaygın bir şekilde bulunabiliyor ve tasarım dünyasında da daha popüler hale geliyor.

Köşe Küvet

Köşe Küçük Küvet Fikirleri
Köşe Küçük Küvet Fikirleri

Standart geleneksel küvetlerle karşılaştırıldığında uzun duvar alanı gerektirmeyen bir küvetiniz varsa, köşe küvetini kullanmayı düşünün. Özellikle odanızın genellikle kare tarafında olması durumunda, dar alanlar için özel olarak tasarlanmış bir köşe küveti düşünün. Şık ve spa gibi görünme çabalarının yanı sıra, köşe küvetleri, lavaboya yakın ilave bir alan sunar ve banyoya giriş ve çıkış trafiği için iyidir.

Ayaklı Küçük Küvet

Küçük Küvet Fikirleri
Küçük Küvet Fikirleri

Kompakt bir banyo için küçük bir ayaklı küvet bir akıllı seçenektir. Ayaklı küvet size esneklik sağlayan başka bir nokta sunuyor. Sıhhi tesisatın konumuna bağlı olarak, küvetinizi istediğiniz yere ve odanıza sığacak her yere koyabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere küvet fikirleri hakkında bilgiler verdik ve öneriler sunduk. Daha fazla küvet fikirleri hakkında makaleler için takip etmeyi unutmayın! Ayrıca banyo dekorasyonu fikirleri için tıklayabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir