Bellona Düğün Paketi Mobilya Fiyatları 2021

Bellona Düğün Paketi Mobilya Fiyatları 2021

binance refarans

Bellona düğün paketi mobilya fiyatları 2021 yılında da en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Düğün paketi deyince akla gelen Bellona konseptleriyle her zaman adından başarıyla söz ettiriyor. Yatak odası, salon takımı, yemek odası seçenekleriyle düğün paketleri haline gelen kampanyalar yeni evlenecek olanların, evini yeniden dizeceklerin, takımından sıkılanların kısacası herkesin dikkatini çekiyor.

 

Bellona Düğün Paketi Mobilya Seçenekleri 2021

 

Bellona düğün paketi mobilya seçenekleri 2021 senesinde en çok rağbet gören modeller arasında grande takımı yer alıyor. Hem şık hem spor bir hava katan takım oldukça çok beğeniliyor. Fiyatlarının ortalama 21 bin lira civarında olduğunu söylemeliyiz. Lisbon komple düğün paketi fiyatıysa 28 bin lira civarında. Evlerinde klasik hava yaratmak isteyenlerin çok tercih ettiği takımlardan Monreal düğün paketleri ahşap yapısıyla dikkat çekiyor. Koltuk kumaşlarınızda değişiklik yapabileceğiniz Vitella düğün paketi ücretleriyse 19 bin liradan alıcılarını bekliyor.

 

Bellona Düğün Paketi Mobilya 2021 Ürünleri

 

Bellona düğün paketi mobilya 2021 ürünleri geniş ürün skalasıyla ihtiyaçları karşılamaya çalışmaktadır. Dikkat çeken salon takımları, yemek odası takımları bu grubun içindedir.  Rahat kullanım ve uzun ömürlü dayanıklılık sunan takımlar düğün paketleri içinde alıcılarını beklemektedir. Sade ama şık modelleri tercih etmek isteyenler için de her tarzı evlerinizde yansıtabilirsiniz. Yatak odalarında açık, beyaz renklerle ferahlığı, huzuru yakalayabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir