Bellona genç odası

Bellona Genç Odası Takımları 2021

binance refarans

Bellona Genç Odası Takımları 2021  Mobilya alışverişinde akla ilk gelen markalardan biri olan Bellona, yatak odası takımlarından salon takımlarına, geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Bu yazıda, Bellona’nın gençler için tasarladığı birbirinden şık ve kullanışlı genç odası takımlarını birlikte inceleyeceğiz. Bakalım, 2021 Bellona genç odası takımları arasında neler var?

Mistral Genç Odası Takımı

bellona 2019 genc odasi takimlari

Mistral Genç Odası Takımı -Bellona’nın yeni sezon koleksiyonunda yer alan genç odası takımlarından biri Mistral. Krem ve beyazın şık ve zarif bir kombinasyonu olan bu genç odası takımı, hem kız hem de erkek yatak odalarına uyum sağlayabilecek, şık bir tasarıma sahip. Zarif altın rengi işlemeleri ile oldukça modern görünen bu takım, kullanışlı detayları ile de dikkat çekiyor. Fiyatı, takıma dahil edeceğiniz ürünlere göre ortalama 4500 TL ile 5000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Alegro Genç Odası Takımı

bellona 2019 genc odasi takimlari 2

Alegro Genç Odası Takımı – Şık detayların öne çıktığı bir diğer takım da Alegro. 2019 Bellona genç odası takımları arasında öne çıkan bu takım, özellikle erkek odası için tercih ediliyor. Siyah ve kahverenginin şık bir buluşması olan bu takım, koyu gümüş detayları ile daha çarpıcı bir görünüme kavuşuyor. Şık göründüğü kadar oldukça kullanışlı da olan bu genç odası takımın fiyatı, seçeceğiniz ürün gruplarına göre 4500 TL ile 5000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Torino Genç Odası Takımı

bellona 2019 genc odasi takimlari 3

Torino Genç Odası Takımı – Çocukluk çağındayken tercih edebileceğiniz ve çocuğunuz büyüyüp bir genç olduğunda da rahatlıkla kullanabileceği bir takım. Turuncu ve beyazın buluştuğu Torino genç odası takımı, oldukça eğlenceli ve renkli bir tasarıma sahip. Ayrıca, minimal tasarımı ile küçük mekanlar için de iyi bir seçim olacaktır. Fiyatı, seçeceğiniz ürün gruplarına göre 3400 TL ile 4000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Lady Genç Odası Takımı

bellona 2019 genc odasi takimlari 4

Bellona genç odası takımları 2021 koleksiyonunda yer alan Lady genç odası, genç kızlar için tasarlanmış, oldukça şık bir takım. Beyaz ve pembenin zarif bir buluşması olan bu takım, minimal detayları ile oldukça şık görünüyor. Fiyatı, seçeceğiniz ürün gruplarına göre 3800 TL ile 4500 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Marta Genç Odası Takımı

bellona 2019 genc odasi takimlari 5

Marta Genç Odası Takımı – Yeşilin en sade tonları ile krem rengini buluşturan ve özellikle de genç kızlar tarafından tercih edilen Marta genç odası da 2019 Bellona genç odası takımları arasında yerini alıyor. Fiyatı, seçeceğiniz ürün gruplarına göre 3450 TL ile 4100 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir