bellona 2019 koltuk takimlari 6

Bellona Koltuk Takımı 2021 Modelleri

binance refarans

Bellona Koltuk Takımı 2021 Mobilya alışverişinde en çok tercih edilen markalardan biri olan Bellona’nın yeni sezon ürünleri bir süre önce görücüye çıktı. bellona koltuk takımı fiyatları Şık detayların, konforlu mobilyaların ve modern tasarımların ön plana çıktığı 2021 Bellona koltuk takımları modelleri arasında; her zevke, her mekana ve her bütçeye uygun seçenekler bulmak mümkün.

Aradığınız model modern ve rahat takımlar mı? Yoksa şık ve klasik bir koltuk takımı mı arıyorsunuz? Belki de yerden tasarruf edebileceğiniz bir L koltuk takımına ihtiyacınız var? Hepsi için 2019 Bellona koltuk takımı koleksiyonuna göz atabilir ve aradığınız modelleri bulabilirsiniz.

Bellona Koltuk Takımı Oturma Odası

bellona 2019 koltuk takimlari 15

Bellona Koltuk Takımı Oturma Odası  – Oturma odaları için modern, rahat ve konforlu takımlar tasarlayan Bellona’nın yeni sezon koltuk takımı koleksiyonunda, ikili ve üçlü takımlar olmak üzere çok fazla ürün seçeneği mevcut. Yeni sezonun trend renkleri, klasikleşen renkler ve farklılıktan hoşlananlar için geniş bir renk seçeneği de sunan bu yeni koleksiyonda, özellikle oturma odaları için tasarlanan modern, kullanışlı ve fazla yer kaplamayan takımlar ön plana çıkıyor.

Oturma odanızda dekorasyon değişikliğine gitmeye karar verdiyseniz ve hem tarzınıza hem de bütçenize uygun bir koltuk takımı seçeneği arıyorsanız, Bellona oturma odası koltuk takımlarına göz atmadan alışveriş yapmayın! Fiyatları 3500 TL ile 8000 TL arasında değişen oturma odası takımları, mekanın havasını değiştirmenizi ve yepyeni mobilyalarla yeni bir oturma odası dekorasyonu yaratmanızı sağlayacak.

Bellona Koltuk Takımı 2021 Koleksiyonu

bellona 2019 koltuk takimlari

Bellona Koltuk Takımı 2021 Koleksiyonu – Yeni koleksiyonda, her bütçeye, her ihtiyaca ve her tarza uygun koltuk takımı seçenekleri bulmak mümkün. Venti koltuk takımı, Impera koltuk takımı, Mistral koltuk takımı, Revina koltuk takımı, Grande koltuk takımı, Melton koltuk takımı ve Lofty koltuk takımlarının da eklenmesi ile yeni koleksiyonda çok fazla model ve ürün seçeneği bulmak mümkün.

Dilerseniz iki adet üçlü, dilerseniz bir adet üçlü ve bir adet ikili, dilerseniz de tekli koltuklar ile birlikte geniş bir takım seçeneği oluşturabileceğiniz 2019 Bellona koltuk takımı modellerine biraz daha yakından bakmak isterseniz, aşağıda yer alan galerimize de göz atabilirsiniz. Güncel fiyat bilgileri ve detaylar için Bellona’nın resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Hadi gelin, bu yeni koleksiyona birlikte göz atalım!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir