Salon Dekorasyonu

Bellona Televizyon Ünitesi Modelleri 2019

Salon dekorasyonunun en popüler ve işlevsel mobilya ürünlerinden biri: televizyon üniteleri!

Televizyon üniteleri, belki bundan on 10 yıl önce dekorasyon trendleri arasında daha nadir yer alıyordu. Ancak, son yıllarda, hem artan fonksiyonellik arayışı hem de modern dekorasyon uygulamaları ile televizyon ünitesi modelleri de evlerimizde daha fazla yer almaya başladı.

Kullanışlı, kullanışlı olduğu kadar şık, şık olduğu kadar da işlevsel ve çok yönlü bir mobilya ürünü olan televizyon ünitesi; hem salon hem oturma dekorasyonunda, hem küçük hem de büyük mekanlarda kullanılabilen bir üründür. İhtiyaçlarınıza göre raflar, çekmeceler ve dolaplar ile birlikte salonunuzun baş köşesinde yer alabilir ve bir televizyon sehpasından çok daha fazlasına dönüşebilir.

Özellikle küçük alanlar için kurtarıcıdır. Büyük konsollar, oturma odası gibi küçük alanlarda fazladan yer kaplayabiliyorken, bir televizyon ünitesi hem duvara monte raf ve dolapları ile yerden tasarruf sağlayabilir hem de konsol gibi daha klasik parçalara göre çok daha modern görünmektedir. Salon ya da oturma odası dekorasyonunda yer verebileceğiniz şık, modern ve kullanışlı televizyon üniteleri arıyorsanız, Bellona’nın 2019 yeni sezon koleksiyonunda yer alan televizyon ünitesi modellerine de göz atmanızı öneririz. Yazımızın sonunda, yeni sezon ürünlerini sizler için derledik. Ama gelin isterseniz, bazı ürünlere biraz daha yakından göz atalım…

Orlanda Televizyon Ünitesi

Hemen her mobilya mağazasında bulabileceğiniz klasik bir tasarıma sahip olan Orlando plazma TV ünitesi, şık tasarımı ve kullanışlı modülü ile özellikle oturma odası gibi daha küçük kullanım alanlarına hitap ediyor. Daha işlevsel ve depolama alanı sunan bir ünite arıyorsanız, daha farklı modellere de göz atabilirsiniz.

Selegno Plazma TV Sehpası

Televizyon sehpası olarak tasarlanan Selegno plazma tv sehpası da Bellona’nın yeni koleksiyonunda yer alan mobilya ürünlerinden. Şık tasarımı ile hem salon hem de oturma odası dekorasyonunda kullanabileceğiniz bu model, uygun fiyatı ile de bütçe dostu. Fiyatı ortalama 900-1000 TL civarında.

Pesaro Plazma TV Sehpası

Salon ya da oturma odası dekorasyonunuza hareket getirecek, şık bir tasarım ve fonksiyonel bir ürün arıyorsanız, küçük raflı dolapları ile tasarlanan ve oldukça kullanışlı olan bu televizyon sehpasını tercih edebilirsiniz. Bu model, kahverengi ve kremi buluşturan sade rengi ve ortasındaki şık tasarımı ve büyük dolap kapakları ile de oldukça modern bir tasarıma sahip.

Bellona televizyon ünitesi modelleri hakkında daha fazla örnek arıyorsanız, aşağıda sizler için hazırladığımız galerimize de göz atabilirsiniz!

Etiketler

İyiyil.com

Sitemiz de en güncel dekorasyon trendlerini sizler için paylaşıyoruz. Bizi takip etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı