2019 bellona yemek odalari 3

Bellona Yemek Odası Takımları 2021

binance refarans

Oturma grupları, yatak odası takımları, yemek odası takımları ve daha pek çok ürün grubu ile mobilya sektörünün öncü markalarından Bellona, her sezon koleksiyonlarına yepyeni ürün seçenekleri eklemeye devam ediyor. 2019 yılı yeni mobilya koleksiyonunda yer alan Bellona yemek odası takımları arasından öne çıkan modelleri sizler için bu yazıda derledik! Uygun fiyat seçeneği, modern ve klasik tarz ve daha pek çok ihtiyaca yönelik seçimler için galerimize göz atabilirsiniz…

En Yeni Bellona Yemek Odası Takımları

bellona yemek odasi

Yemek odası takımı, bazen salonda bazen de yemek odasında yer alabilir; ancak, özellikle salon dekorasyonunda kullanılan yemek odası takımları söz konusu olduğunda, mekanın genel dekorasyonu mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.

Bellona, bu konuda pek çok farklı ürün ve model seçeneği sunması ile de tercih edilen firmalardan biri. 2019 Bellona yemek odası takımları arasında, hem farklı bütçelere hem de farklı tarzlara uygun seçenekler bulmak mümkün.

2019 Bellona Yemek Odası Fiyatları

Gelin isterseniz, yeni sezon koleksiyonunda yer alan en yeni Bellona yemek odası takımlarından bazılarına biraz daha yakından bakalım…

bellona yemek odasi 1

Impera yemek odası takımı adıyla satışa sunulan bu ürün grubu, hem modern çizgileri hem de minimal detayları ile küçük ve büyük tüm mekanlarda kullanılabilecek bir takım. Fiyatı ortalama 8850 TL.

bellona yemek odasi 2

Pesaro yemek odası takımı olarak satışa sunulan bu takım, açık renkleri ile evinizde her daim bahar esintisi yaşatmak için ideal bir seçim olacak. Fiyatı, ortalama 11350 TL.

bellona yemek odasi 3

Siyahın zarafetini vurgulayan ve modern işlemeleri ile oldukça şık ve trend görünen bu yemek odası takımı, minimal çizgileri ile küçük salonlar için de ideal bir seçim olacaktır. Fiyatı ortalama 6650 TL.

bellona yemek odasi 4

Salon dekorasyonunda her zaman şık ve modern ile klasik çizgi arasında mobilya seçimleri yapmayı seviyorsanız, Bellona’nın yeni yemek odası takımları arasında yer alan Venti yemek odası takımını tercih edebilirsiniz. Beyaz ve kahve tonlarını buluşturan bu yemek odası takımı, hem modern hem de klasik oturma gruplarına uyum sağlayacak. Fiyatı ise ortalama 8000 TL.

2019 Bellona yemek odası takımları hakkında daha fazla bilgi için, aşağıda yer alan galerimize de göz atabilirsiniz!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir