Bohem Dekorasyon Fikirleri

binance refarans

Bohem Dekorasyon Fikirleri ile tamamen kişisel güzel ve hoş bir atmosfer yaratmak mümkündür. Bu fikirler genellikle farklı desenleri ve aksesuarları içerir. Bohem tasarımlar kişinin tamamen istekleri doğrultusunda özgürce yapabileceği dekorasyon fikirleridir.

Bohem tasarımlarda istenilen bütün renkler özgürce kullanılabilir.  Aynı zamanda bohem dekorasyon fikirleri farklı sanat eserlerini, bizzat kişi tarafından yapılan eserleri kullanmak da mümkündür. Bohem aslında kişinin yaşam alanına kendi tarzını yansıtması ile yapılan dekorasyondur. 

Vintage eşyalar ile şık bir ortam hazırlanabilir. Özellikle eski modernlik anlayışına uygun eşyalar seçilerek bir oturma odası hazırlanabilir.  Eski moda kanepe ve masallar ile bohem tarzına ayak uydurulabilir.

İlginç Bohem Tasarımlar

Desenli tekstiller bohem tarzını en iyi yansıtan ürünler arasında yer alır.  Dekor edilecek yerde duvara asılacak bir eski desenli kumaş tercih edilebilir. Aynı zamanda kahverengi renkleri yoğun şekilde kullanılabilir.

Nötr bir iç mekân tasarlamak isteyenler ise pastel renkleri tercih edebilir. Tabii ki bu renklerin bohem tarzını yansıtan eşya ve motifler ile desteklenmesi gerekir. Böylece istenen nötr bohem iç mekan elde edilebilir.

Uzun raflar kullanılabilir ve buraya çeşitli aksesuarlar yerleştirilebilir. Açık yapıya sahip olan kahverengi tonlarında raflar bohem stili için uygundur. Bu şekilde bir dekorasyon yapılabilir. 

İlgi çekici tablolar, bohem olarak adlandırılan dekorasyon tarzının ana unsurlarından biridir. Farklı tabloların duvara yerleştirilmesi ile güzel bir görüntü sağlanır. Böylece bohem tarzı dekorasyon yapılabilir. 

bohem.
Bohem Dekorasyon Fikirleri 8
bohem. 1
Bohem Dekorasyon Fikirleri 9
ooo
Bohem Dekorasyon Fikirleri 10

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir