cocuk odasi dekorasyon fikirleri 2020

Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri 2021

binance refarans

cocuk-odasi-dekorasyon-fikirleri-9

Gelişen teknoloji ve devinim halinde olan moda çocuk odası için de yeni fikirlerin açılmasına vesile oldu. Bu gelişen moda ile birlikte, çocuk odası dekorasyon etmek için gün geçmesin ki yeni fikirler ortaya atılmaktadır. Özellikle bir evde dekorasyona dikkat edilirken, çocuk odasının da ayrıca bir önemi var. Biz de sizler için 2020 yılında trend olan çocuk odası dekorasyon fikirleri incelemelerini derleyip, bu yazıyı yazdık.

cocuk-odasi-dekorasyon-fikirleri-8

Küçük Ama Etkileyici

Bu dekorasyon fikri genelde çocukları için küçük bir oda ayırmak zorunda kalan ailelerin bu fikirle küçük olmasına rağmen çok tatlı bir çocuk odası yapmalarına imkan sağlamaktadır. Metrekaresi küçük olan çocuk odalarında uygulanan bu dekorasyon biçiminde, en çok da odanın köşelerini boş geçmeyip kullanabilirsiniz. Bu size daha kullanışlı ve daha dekore edebileceğiniz  bir alan sağlayacaktır.

cocuk-odasi-dekorasyon-fikirleri-7

Hem Birlikte Hem Ayrı

Belki de bu yıllarda çığır açmış diyebileceğimiz bir dekorasyon. 2020 yılında da tercih edilen tarzlar arasında olan bu dekorasyonda; çoğu zaman iki kardeş aynı odayı aralarında paylaşmak zorunda kalıyor. Tabi ki bu paylaşımda, özel hayatlarından ta mahremiyetlerine kadar da dayanmaktadır. Sürgülü ama oda biçiminde dizayn edilen bu kapı ile istenilen anda temas sağlanırken istendiği zaman aradaki iletişim kesilir.

cocuk-odasi-dekorasyon-fikirleri-6

Kompakt Mobilya

2020 çocuk odası dekorasyon fikirleri incelendiğinde özellikle de birden fazla çocuğunuz var ise, alanınız küçük ise bu kombin tam sizler için yaratılmış. Odaya şirin bir görünüm de veren bu dekorasyonda, üç yatak bir dolap kullanılmaktadır. Kompakt mobilyalar hem sizlere geniş yer açarken hem de geniş bir birliktelik ortamı sağlamaktadır. Ayrıca geniş bir yer açmasıyla kompakt mobilya sayesinde; odayı daha verimli bir şekilde kullanmanız mümkün olacaktır.

cocuk-odasi-dekorasyon-fikirleri-1

Akıllı Karyolalar

Teknoloji gelişiyor dedik, telefonlar akıllı oldu; mobilyanın bundan eksik kalması beklenebilir mi? Özelikle gelişim yaşında olan çocuklar için özellikle de ekonomik alanda da daha sık yatak değiştirmeyip hep boyutunda yatak kullanılması için önemli bir adım. Bu karyolalar sayesinde, istediğiniz zaman; çocuğunuz büyüdükçe karyolaları uzanışına göre uzatabilirsiniz.

cocuk-odasi-dekorasyon-fikirleri-2

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir