Cocuk Odasi Duvar Aksesuarlari

Çocuk Odası Duvar Aksesuarları

binance refarans

 

 

Çocuk odası duvar aksesuarları son yıllarda hızla gelişmektedir. Hızlı büyüyen, her geçen gün daha farklı algılama yapısına sahip mucizevi çocukların odalarında, duvarlarında hem yaşlarına hem zevklerine uygun süsler olması gerekiyor. Salonlarımızda, oturma odalarımızda, yemek odalarımızda, kısacası her yerde bizden izler taşıyan takımlar olduğu gibi çocuk odalarında da odayla uyumlu, şık kombinler sunan aksesuarlar olması gerekir. Mutluluk ve huzur sağlayacak bir ortamda büyüyen çocuklar daha güzel bir çocukluk geçirecektir. Kapılar, pencereler, duvarlar gibi alanları süsleyebileceğiniz tasarım ürünlerle çocuk odalarınızı daha renkli hale getirebilirsiniz.

 

Çocuk Odası El Yapımı Aksesuarları

 

Çocuk odası el yapımı aksesuarları tasarlayarak canınızdan çok sevdiğiniz çocuklarınızın doğal ortamlarda büyümesini sağlayabilirsiniz. El yapımı aksesuarlar arasında olan doğal marangozluk harikası mobilyaları yapabilirsiniz. Bebeğiniz doğmadan önce ki zamanlarda odasını hazırlarken el yapımı aksesuarlar kullanmanız odaya renk katacaktır. Bebek karyolasında kullanılacak süslerle, duvardaki, kapıdaki süsleri makromeden hazırlayabilirsiniz.

 

Çocuk Odası Ahşap Aksesuarları

 

Çocuk odası ahşap aksesuarları çocuklarının doğal ortamlarda büyümesini isteyen anne babalar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Doğal makromelerle hazırlanan odalarda kapıya asacağınız süsten duvardaki, yatak başındaki süse kadar hepsi istediğiniz doğal ahşap renklerinde olabilir. Ahşap rengi boyayabilir, çeşitli şekillere getirebilirsiniz. Bebek karyolaları kısmında yatak başlığı sert olmasın istiyorsanız ahşap yapıya ek olarak baza başlığı kullanabilirsiniz. Sonrasında çalışma masasına dönüştürebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir