WhatsApp Image 2019 04 11 at 20.17.43 2

Depolama Çözümleri İçin İyi Fikirler

binance refarans

Depolama İçin İyi Fikirler: Hafele

Geniş bir ev hayali herkesin arzusudur. Misafirlerimizi rahat bir ortamda ağırlayabilmek, çocuklarımızın her birinin arzusuna göre bir oda döşeyebilmek isteriz. Gün geçtikçe küçülen evler sosyal hayatımızın bir gerçeğidir. Son on yılda evlerin metrekarelerinin %3 küçüldüğünü gösteren araştırmalar da bunu desteklemektedir. Evlerimiz küçülünce içerisine sığmak için evin her metrekaresini değerlendirmeye çalışırız. Depolama çözümleri, bu konuda tasarımcıların katkıları evimizi en verimli şekilde kullanmamızı sağlar.

Değişen ihtiyaçlar, ailelerin birey sayıları  azalsa da daha fazla depolama alanına ihtiyaç duymamıza sebep olur. Bu yazımızda evinizdeki depolama alanlarını nasıl arttırabileceğinizi, düzenleyeceğinizi araştırdık.

90 yılı aşkın süredir evimiz için tasarımlar yapan Hafele markasının sürpriz tasarımları yazımızda sizi bekliyor.

Hafele Merdiven Altı Dolap

WhatsApp Image 2019 04 11 at 20.17.42 1

Merdiven altlarını depolama alanı olarak kullanmak çok mantıklıdır. Evinizin merdiveninin bulunduğu yer ve merdiveninizin durumu bu konuda farklı tasarımların ortaya çıkmasını sağlar. Gardırobunuzun kapağını açtığınızda sizin için dolabınızın içini aydınlatan ışık kolaylık sağlayacaktır. Dolabın içerisine koyacağınız Hafele ekipmanları ile raflar oluşturabilirsiniz. Evinizin ihtiyaçlarına göre isterseniz bir portmanto, ayakkabılık ya da bir türlü koymak için yer bulamadığınız temizlik gereçlerini depolayabilirsiniz.

Dolap kapaklarını kapatırken yavaşça kapanmasını sağlayan sistem sayesinde gardırobunuzu keyifle kullanabilirsiniz.

Hafele Dolap İçi Oturma Bankı

WhatsApp Image 2019 04 11 at 20.17.43 1

Ayakkabılarınızı giyerken üzerine oturmak için bir bank yerleştirmek işimizi kolaylaştırırken, aynı zamanda dekorasyon için şık tasarımlar yapmamızı sağlar. Her evde bu bank için yeteri kadar alan bulunamayabilir. Halefe dolap içi bank size bu konuda büyük kolaylık sağlıyor. İhtiyacınız olduğunda dolabın içerisinden çıkartarak ayakkabılarınızı giyebileceğiniz çok şık bir banka dönüşecektir.

WhatsApp Image 2019 04 11 at 20.17.43 2

Hafelenin sürprizleri bununla da sınırlı kalmıyor. Gardırobunuzun içerisinden çıkan oturma bankının içini depolama alanı olarak kullanabilirsiniz. Oturma bankının üst kısmının kaldırılması ile ortaya çıkan aydınlatma ile şık bir tasarımın ortaya konduğu depolama alanına kullanıcıların hayır demesi bir hayli zor görünüyor.

Gardırobunuzun içerisinde kaydırmalı bir düzenek ile koyulmuş askılık alternatif bir alan sunuyor. Aradığınızı rahatlıkla bulabileceğiniz askılara ihtiyacınıza göre pek çok şey asabilirsiniz.

Ütü Masası Çekmecesi

WhatsApp Image 2019 04 11 at 20.17.43

 

Evlerimizde ütü masasına bir türlü yer bulamayız. Bir gardırobun içerisine yerleştirilen çekmecenin içerisinden ütü masanız çıksa, ne dersiniz? Hafele ütü masası çekmecesi sizin uzun süredir çözmeye çalıştığınız bir soruna çözüm sunuyor. Gardırobunuzdaki çekmeceyi çekerek ütü masanızı kullanmaya hazır hale getirebilirsiniz.

WhatsApp Image 2019 04 11 at 20.17.42

Dolap İçi Tabure

Özellikle mutfaklarda kullanılan dolap içi masalar dan daha önce bahsetmiştik. Dolap iç tabure mutfağınızda ayağınızın altında taburelerinizi kaldırarak size daha geniş çalışma alanı sağlayacaktır.

WhatsApp Image 2019 04 11 at 20.17.38

 

 

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir