Bauhaus Duşakabin Modelleri ve Fiyatları 2021

Duşakabin Modelleri ve Fiyatları 2021

binance refarans

Duşakabin, banyo dekorasyonunda küçük gibi görünen ancak oldukça önemli detaylardan biridir. Banyonuz küçük ya da büyük olsun, banyoya ilk giriş yaptığınız anda belki de göze ilk çarpan şey, duşakabin olacaktır. Banyo dekorasyonunda tamamlayıcı olan bu detay, mutlaka banyo atmosferine ve dekorasyon tarzına uygun olmalıdır.

2019 yılında markaların yeni koleksiyonlarında yer verdikleri duşakabin modellerini sizler için araştırdık. Aralarında, düşük bütçeye ve daha yüksek bütçelere uygun model seçeneklerinin de yer aldığı 2019 duşakabin modelleri ile küçük ve büyük banyolarınıza yenilik katabilirsiniz! Gelin isterseniz, onları biraz daha yakından inceleyelim…

Koçtaş Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

Büyük yapı marketler arasında yer alan Koçtaş’ta, banyo dekorasyonu için her bütçeye ve her dekorasyona uygun ürün seçenekleri bulmak mümkün. Duşakabin modellerine göz attığımızda da; büyük ya da küçük, pek çok farklı tarzda ürün seçeneği ile karşılaşıyoruz. Ortası desenli, buzlu camlı, tamamen camlı, tamamen desenli ve daha pek çok model seçeneği arasından, 2019 duşakabin modelleri arasında yer alan ürünlerden bazılarının fiyatlarını sizler için araştırdık.

koctas dusakabin modelleri fiyatlari

Amerikan tarzı banyo dekorasyonunu yansıtan bu dikdörtgen, siyah panelli duşakabin, hem büyük hem de küçük banyolarda kullanılabilecek bir tasarıma sahip. Fiyatı, güncel rakamlarla ortalama 1050 TL civarında.

koctas dusakabin modelleri fiyatlari 2

Buzlu camlı modeller artık çok fazla tercih edilmese de, yine de sade ve klasik bir tasarım tercih edenlerin banyolarında yer almaya devam ediyor. Koçtaş duşakabin modelleri arasında yer alan ve %20 indirimli olarak satışa sunulan bu ürünün fiyatı ortalama 650 TL.

koctas dusakabin modelleri fiyatlari 3

Banyoya farklı bir tarz kazandıracak bir model. Geometrik desenli işlemeleri ile oldukça ilgi çekici görünen bu duşakabin modelinin fiyatı ise ortalama 1200 TL civarında.

koctas dusakabin modelleri fiyatlari 4

Farklı ve modern tasarımı ile banyonuzda yenilik yaratmak ve şık bir görünüm kazandırmak için tercih edebileceğiniz bu ürün de Koçtaş duşakabin modelleri arasında yerini alıyor. Fiyatı ortalama 2000 TL.

koctas dusakabin modelleri fiyatlari 5

Yine Koçtaş’ın yeni koleksiyonunda yer alan ve orta kısmında bulunan paneli ile oldukça sade görünen bu duşakabinin fiyatı ise ortalama 1200 TL civarında.

Tekzen Duşakabin Modelleri

Duşakabin için uygun fiyatlı seçenekler arıyorsanız, Tekzen mağazalarını da ziyaret edebilirsiniz. Her bütçeye uygun ve yüzlerce farklı model seçeneği arasından seçim yapabileceğiniz Tekzen duşakabin modellerinde de fiyatlar oldukça değişkenlik gösteriyor. Fiyatları 500 TL ile 2000 TL arasında değişkenlik gösteren en yeni modellerden bazılarını sizler için derledik;

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir