Duvara Monte Metal Ayakkabılık Modelleri

binance refarans

 

 

Duvara monte metal ayakkabılık modelleri dar alanları değerlendirerek daha düzenli bir görünüm sağlamak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Pazarda, çarşıda, tasarım mağazalarında sıklıkla gördüğümüz, daha önce kullanmadığımız metal ayakkabılıklar dağınıklıkları düzene sokmanızı sağlar. Ev dekorasyonlarında vestiyer, portmanto ürünleri artık kullanılmamakta yerini modern ayakkabılık modellerine bırakmaktadır. Kışlık kıyafetlerimiz, montlarımızı artık dolaplarımıza, baza altlarımıza kaldırdığımız için ayakkabılıklarsa kullanılmayan kışlık, yazlık ayakkabılarımızı saklamamızı sağlıyor.

 

Duvara Monte Küçük Ayakkabılık Modelleri

 

Duvara monte küçük ayakkabılık modelleri kullanışlı, şık, ergonomik tasarımlardandır. Raflı modeller oldukça hafiftir. İhtiyaca göre raf sayısını artırmak, azaltmak mümkündür. Kapalı ayakkabılık modellerini de tıp ki gömme dolaplar gibi özel ölçüler vererek tasarlatabilirsiniz. Duvara monte bu çok amaçlı mobilyalar küçük alanlarınızı etkili şekilde kullanmanızı sağlar. Aynı şekilde üst üste monte edilebilen ayakkabılık modelleri de mevcuttur. Ayakkabılık ve askılıklar bir arada kullanıldığı zaman raf şeklinde olan ayakkabılıklar tercih edilir.

 

Duvara Monte Ayakkabılık Dolabı Modelleri

 

Duvara monte ayakkabılık dolabı modelleri raf şeklinde ayakkabı katlarından da oluşabilir. Çok fazla ayakkabı saklanmak istenirse açık tip raflar yerine kapalı modeller tercih edilebilir. Büyük görünümlü, orta ya da küçük boyutta ayakkabılıklar alanlarınızın ölçülerine bağlıdır. Estetik görünümüyle evinizde şık bir aksesuar görevi üstlenen ayakkabılıklar son dönemde oldukça popüler.

 

Duvara Monte Ayakkabılık Çizimleri Modelleri

 

Duvara monte ayakkabılık çizimleri modelleri evlerinizde ayakkabılarınızın doğru depolanmasını, düzenli saklanmasını sağlar. Estetik görünümleriyle de dekorasyonu tamamlayıp ev için olmazsa olmazdır. Zengin ürün çeşitliliğine sahip çizim ayakkabılık modellerini istediğiniz boyutlarda yaptırabilirsiniz. İstediğiniz malzemeden yaptıracağınız ayakkabılık modelleri dar alanlarınızın etkili şekilde değerlendirilmesini sağlayacaktır. Dekoratif modeller de modern yapısıyla, kapaklı görünümleriyle düzen sağlayıp sık tercih edilmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir