dokunmatik elektrik düğmesi

Elektrik Düğmeleri Dekorasyonuzun Bir Parçasıdır

binance refarans

Elektrik Düğmeleri Dekorasyonuzun Bir Parçasıdır

Bir ev tasarlarken her ayrıntı önemlidir. Bu ayrıntıları yakalayıp onları kişiselleştirmek evinize ayrı bir değer katacaktır. Elektrik düğmeleri gelişen teknoloji ile beraber hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Bir elektrik düğmesinden neler bekleyebilirsiniz? Bu sorunun cevabını aramak için yola çıkan firmalar elektrik düğmelerinin ışığı açıp kapatmanın dışında fonksiyonları olabileceğini keşfettiler. Yeni nesil elektrik düğmeleri çok farklı tasarımları ile dekorasyonunuzu tamamlarken, hayatınızı kolaylaştıracak çözümlerle de dikkatimizi çekiyorlar.

 Schneider Electric Odace Touch

Schneider Electric Odace Touch Metal Tekli Çerçeve Alüminyum

Schneider Elektriğin ürettiği Odace Touch serisi sektörün öncü temsilcilerinden. Sade ve farklı tasarım  anlayışı ile yola çıkan her tarzda dekore edilmiş evlerin elektrik prizi olmaya aday gözüküyor. Kare priz içerisindeki yuvarlak düğmeler sadeliği ile dikkat çekiyor. Ahşap, taş ve metal çerçeve alternatiflerinden oluşan Odace touch siz odanızı hangi tarzda döşemek isterseniz ürünleri ile tercihlerinizi destekliyor.

Odace touch  serisini diğer alternatiflerinden farklı kılan önemli bir özelliği var. Odanızın tasarımından sıkıldığınızda elektrik düğmelerinizin çerçevelerini değiştirebiliyorsunuz. Tasarımda size özel ve istediğinizde değiştirebileceğiniz şeffaf bir kapak tasarımı ile farklılık oluşturuyor.

schnider elektrik düğmeleri tasarım

Odace touch bir elektrik düğmesini başka hangi amaçla kullanabilirim sorusunu acaba nasıl yanıtlamış?

Telefonlarımızı şarj ederken telefonlarımızı nereye koyacağımız hep sorun oluşturur. Odace touch size telefonunuzu koyabileceğiniz bir düzenek hazırlarken aynı zamanda usb den şarj edebilme kolaylığını da getirmiş. Elektrik düğmesine bir not tutturmak, bir etiket koymak hatta anahtarınızı asmak Odace touch serisinde hayallerinizin bir karşılığı olarak sunuluyor.

Schneider Electric kullanım şekilleri

Kusursuz çizgilerinin getirdiği zarafeti, alternatif kullanım şekilleri schnider kalitesi ile birleşince karar vermek kolaylaşıyor.

Dokunmatik Ekran Duvar Işık Anahtarı AC220V AB 1 Gang 1 Way

dokunmatik elektrik düğmesi

 

Her şey dokunmatik mi olmaya başladı nedir? Akıllı telefonlardan küçük ev aletlerine kadar pek çok şey artık dokunmatik sensörler yardımı ile çalışıyor. Bu akıma dokunmatik sensörlerle çalışan elektrik düğmeleri de katıldı.

Modern tarzda dekorasyonlara eşlik eden elektrik düğmeleri kullanımda da kolaylık sağlıyor. Nemli koşullarda rahatlıkla kullanılan elektrik anahtarı suya karşı dayanıklı olma özelliğine sahiptir.

dokunmatik elektrik anahtarı 2

AC220V AB 1 Gang 1 Way serleştirilmiş kristal cam panelden üretilen elektrik anahtarı beyaz,siyah ve altın rengi alternatifler sunuyor.

Gece olduğunda elektrik anahtarınızı rahatlıkla bulabileceğiniz gece göstergesi üzerine yerleştirilmiş.

dokunmatik elektrik düğmesi 3

Eğer aradığınız farklı bir elektrik anahtarı ise iyiyil.com’u takip etmeye devam etmelisiniz. Sizin için farklı alternatifleri araştırmaya devam edeceğiz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir