Eski Dikiş Makinesi Dekorasyon Fikirleri

binance refarans

Eski Dikiş Makinesi Dekorasyon Fikirleri doğrultusunda bu ürünleri dekor haline getirmek mümkün oluyor. Artık kullanılmayan eski dikiş makineleri, birçok farklı şekilde dekora çevrilebilir. Böylece kullanışlı bir dekorasyon ürünü haline gelir.

Dikiş makinelerinin bir masası bulunur. Eski dikiş makinesi dekorasyon fikirleri kapsamında bu masa alınabilir ve çalışma masasına dönüştürülebilir.   Böylece sade ve kullanışlı bir masa sahibi olunur.

Eski dikiş makinelerini boyamak ve üzerine saksı ve benzeri şeylerin koyulabileceği bir dekor haline getirmek mümkündür. Evin bir köşesinde bu dekoru kullanabilir ve eski dikiş makinesinden yararlanabilirsiniz.  Boyamadan kullanma imkânı da vardır.

Ufak bir boyama işlemi ve cam temin edilerek bilgisayar için güzel bir masa haline getirilebilir. Üzerindeki tahta kısmın sökülmesi ve yerine cam takılması ile şık bir görüntüye sahip olur. Bu fikri uygulayarak dekorasyon amaçlı kullanılabilir.

Dikiş Makinesinden Dekor

Eski dikiş makineleri görüntüsü itibariyle vintage bir tarz yansıtır.  Bu tarzdan yararlanmak amacıyla makine bir duvar kenarına koyulabilir ve arkasındaki duvara da bir tablo asılabilir. Bu sayede eski ve güzel bir görüntü elde edilir.

Dikiş makinesini ufak bir işlemden geçirmek ve yatak odalarında kullanmak mümkündür. Şifonyer olarak kullanılabilecek bu eşya dekoratif anlamda pek çok yöne çekilebiliyor. Bunun yanında antik ve bohem görüntüsü sayesinde farklı bir tarz yansıtan dekor olarak evin herhangi bir yerine sabitlenebilir. 

dikis
Eski Dikiş Makinesi Dekorasyon Fikirleri 7
vvvvcd 1
Eski Dikiş Makinesi Dekorasyon Fikirleri 8
sss
Eski Dikiş Makinesi Dekorasyon Fikirleri 9

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir