Eski Ev Dekorasyon Örnekleri

binance refarans

Eski Ev Dekorasyon Örnekleri kapsamında çok sayıda dekorasyon fikri bulunuyor. Eski evlerde özellikle günümüz eşyalarından farklı ürünler kullanması çok sık tercih edilir. Bunun yanı sıra renk ve aydınlatma gibi konularda da farklı dekorasyon fikirleri bulunuyor.

Eski evlerin dekorasyon işlemlerinde eşya seçimi oldukça önemlidir. Ev eski olduğundan içinde de daha çok geçmiş dönem eşyalarını kullanmak iyi bir dekorasyon fikridir. Aynı zamanda eski ev dekorasyon örnekleri kullanılan eşyaların eski ama yıpranmamış olması gerekir.

Eski ev dekorasyonunda eşya seçimi yapılırken eski ve yeninin karışımı da tercih edilebilir.  Bir yanda geçmiş modasına uygun eşyalar bulunurken diğer yanda ise günümüz dekorasyon anlayışına uygun eşyalar olur. Bu da iyi bir görüntü sağlar. 

Eski Evler İçin Ahşap Mobilya Dekorasyonu

Ahşap mobilyalar, eski evlerde kullanım için çok uygundur. Evin vintage havasını yansıtmak amacıyla ahşap ürünler tercih edilebilir. Parlak ve temiz ahşaplar ile iyi bir görüntü ortaya çıkar.

Eski fincan ve tabakları evin belirli noktalarına koyarak da dekorasyon yapılabilir. Bu fincan ve tabakları her yerde kullanmaya gerek yoktur. Belirli köşelere koyarak eski ev dekorasyonu sağlanabilir.

Danteller, eski yansıtmak için en uygun eşyaların başında gelir. Özellikle geçmişte hemen hemen her evde bulunan bu el işi ürünler vintage havasına sahiptir.  O yüzden dantel kullanımı eski ev dekorasyonlarına uygundur.

ww
Eski Ev Dekorasyon Örnekleri 8
unnamed file
Eski Ev Dekorasyon Örnekleri 9
h
Eski Ev Dekorasyon Örnekleri 10
qqqq
Eski Ev Dekorasyon Örnekleri 11
qqq
Eski Ev Dekorasyon Örnekleri 12

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir