Bahçe Dekorasyonu

Etkileyici Bahçe Dekorasyonu Tasarımları

binance refarans

Bahçelerimiz şüphesiz en güzel yaşam alanlarımızdan birisi. Ferah ve bir o kadar da güzel dizayn edilmiş bir bahçede kim zaman geçirmek istemez ki? Bu yazımızda sizler için sıradışı bahçe dekorasyonu tasarımlarını ele aldık. Gelin hep beraber inceleyelim.

  • Bahçenizde ufak bir göl olmasını ister misiniz?

Bu dekorasyon da dikkat çeken en önemli şey bahçede bulunan yapay bir göl 🙂 Etrafında göl ile uyumlu olacak türde kullanılan bitkiler bahçe dekorasyonu nu tamamlamış görünüyor. Ayrıca gölde canlı su hayvanlarıda beslenebilir.  Gölden gelen su sesleri terapi niteliğinde olacak gibi 🙂 2019’da moda olacağı düşünülen bu tasarım fikri şimdiden kullanılmaya başlanmış. Önümüzdeki aylarda bu tarz dekorasyonları daha çok görebiliriz. Yaratıcı bu dekorasyonu siz olsanız uygulamak ister miydiniz? Yorumlarda fikrinizi belirtmeyi unutmayın!

Bahçe Dekorasyonu
Bahçe Dekorasyonu

  • Buram buram temiz hava

Gördüğümüz tasarımda el arabasına yerleştirilmiş ve duvarlara asılmış çiçekler dikkat çekiyor. Son derece ferah bir görünümü olan bu bahçe dekorasyonu nda ister istemez ciğerlerinize hava çekiyorsunuz 🙂 Ayrıca evin üstünden sarkan bitkiler bahçeye ayrı bir görünüm katıyor. Son derece güzel hazırlanmış bir bahçe dekorasyonu. Eğer bahçe dekorasyonuna ait fikirler arıyorsanız, bu tasarım tam size göre. Uygulaması diğer örneğimize nazaran daha basittir.

Bahçe Dekorasyonu
Bahçe Dekorasyonu

  • Dar alanda bahçe dekorasyonu

Dar alanda bahçe dekorasyonu hakkında fikri olmayanlar için güzel bir örnek. Yürüme yolu boyunca sağ ve sol taraflara uygulanan peyzaj çalışmaları ile neredeyse yok denilecek kadar alana bahçe görünümü kazandırılmış. Çiçeklerin bitkilerle olan uyumu gayet hoş. Özellikle dar alanlarda yapabileceğiniz bahçe dekorasyonlarından sadece biri ve uygulanması diğer dekorasyonlara nazaran daha basittir.

Bahçe Dekorasyonu
Bahçe Dekorasyonu

 

Gelişen fikirler sayesinde her yıl farklı bahçe dekorasyonu tasarımları ortaya çıkıyor. Bahçede kullanılan eşyalar, bitkiler ve peyzaj ürünleri gibi birçok unsur dekorasyonun bir parçasını oluşturuyor. Bahçenize, yani yaşam alanınıza değer veren birisi iseniz en güncel dekorasyonları sitemizden takip edebilirsiniz. Sorularınız ve görüşleriniz için yorum yapabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere etkileyici bahçe dekorasyonu tasarımları sunduk. 2019’da kullanılacak bahçe dekorasyonlarını kaçırmamak için takip etmeyi unutmayın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir