Mobilya Dekorasyon Önerileri 2019 - Vivense

Ev Mobilya Dekorasyon Önerileri 2021

binance refarans

Mobilyalar evimizin başlıca eşyalarından biridir. Salonunuzun dekorasyonun da mobilya önemli bir rol oynamaktadır. Seçilecek mobilyanın salonunuzdaki diğer eşyalarla uyum içerisinde olması gerekiyor. Salonunuzun daha ferah ve şık bir görünüme kavuşması için, mobilyada renk ve tasarıma uygunluğu dikkat edilmelidir. Bugün Türkiye’deki farklı firmalardan derlediğimiz ev mobilya dekorasyon önerileri ni sizlere sunacağız.

Önerilerimizi, daha çok sizlere fikir aşılama amaçlı yapıyoruz. Dolayısıyla bu önerilerimizi birebir uygulamak yerine benzer işlerede gözatıp, bilgi havuzunuzu genişletebilir ve daha sağlıklı karar verebilirsiniz . Eğer mobilya seçimi konusunda kendinizi yeterli görmüyorsanız profesyonel kişilerden destek almanız işinizi kolaylaştırabilir.

  • Sadeliği Sevenlere

Sadeliği sevenler için önereceğimiz ilk ürün Enza Home markası bu mobilya. Ürün salonunuzu ferah bir görünüme kavuşturacaktır, ayrıca desenli kol detayı ve kırlentleriyle ortama şık bir hava verecektir. Ürünü Enza Home mağazalarında ORLANDO koltuk takımı adı ile bulabilirsiniz.

Mobilya Dekorasyon Önerileri 2019 - Enza Home
Mobilya Dekorasyon Önerileri 2019 – Enza Home

  • Gri Berjer

Bir köşede kitap okumak veya dinlenmek için, her mekana uyum sağlayabilecek gri berjer. Yumuşak dokulu keten kumaş kullanılması bu berjeri tercih etmemizdeki başlıca etkenlerden sadece biri. Ürünü Vivense mağazalarından satın alabilirsiniz.

Mobilya Dekorasyon Önerileri 2019 - Vivense
Mobilya Dekorasyon Önerileri 2019 – Vivense

  • Oval Hatlı Renkli Koltuk Takımı

Kelebek mağazalarında satışa sunulan bu koltuk takımı oval hatları ve göz alan rengi ile önerebileceğimiz mobilyalar arasında yerini alıyor. Klasik ve modern tarzı bir arada tutan bu tasarım salonunuzda ayrı bir göz zevki verecektir.

Mobilya Dekorasyon Önerileri 2019 - Kelebek
Mobilya Dekorasyon Önerileri 2019 – Kelebek

  • Beyaz Sandalye

Sıradışı tasarımıyla dikkat çeken beyaz sandalye 190 KG kadar taşıma kapasiteside sağlıyor. Sade bir dekorasyona sahipseniz sadece ek dekor olarak bile alınabilecek bir ürün. Ürüne Evidea mağazalarında Legos Mona Sandalye adı altında aratarak ulaşabilirsiniz.

Mobilya Dekorasyon Önerileri 2019 - Evidea
Mobilya Dekorasyon Önerileri 2019 – Evidea

  • Komodin

Evinizde tamamlayıcı ürün olarak kullanabileceğiniz bu komodin modeli sade ve zarif görünümüyle bulunacağı ortama hoş bir hava katacaktır. Bu modeli Modalife mağazalarından temin edebilirsiniz.

Mobilya Dekorasyon Önerileri 2019 - Modalife
Mobilya Dekorasyon Önerileri 2019 – Modalife

Bu yazımızda sizlere evlerinizde kullanabileceğiniz mobilya dekorasyon önerileri (fikirleri) verdik. Özellikle temin edebileceğiniz ürünler olmasını istediğimiz için Türk firmalarından seçimler yaptık.  Daha farklı dekorasyon fikirleri için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir