Ev Planları Dekorasyon Trendleri 2021

binance refarans

 

 

Ev planları dekorasyon trendleri 2021 senesinde daha soft ve pastel renklerden oluşuyor. Uzun zamanlar geçirdiğimiz evlerimizde evimizin değerini çok daha iyi anladık. İş yeri, okul, eğlence alanı haline gelen evlerimizin dekorasyonu oldukça önemlidir. Ev dekorasyonu için harcanan para ve zamanı en minimum seviyeye düşürebilirsiniz. Ev tadilatı yapılıp mobilyalar yenilenirse evin genel havası da değişecektir. Nostaljik desenlerle güvenli birer sığınağa dönüşen evlerimizde, sürdürülebilir tasarım trendleri yakalayabilirsiniz. Tropikal kaçış arzusu, nostaljik ve doğayla iç içe bir evde yaşamak isteyenlerin tercihi ahşap ve doğanın rengi yeşil tonlarında olmaktadır.

 

Ev Planları Aksesuar Trendleri 2021

 

Ev planları aksesuar trendleri 2021 senesinde ahşap detaylardan oluşmaktadır. Dış dünyayı evimize sığdıracağınız, nostaljik detaylarla huzur bulacağınız evlerinizde rüstik tarzı da aksesuarla oluşturabilirsiniz. Doğal, sade yaşam, teknolojik ve çevresel sıkıntıların olmadığı Cottagecore trendi aksesuarları da doğal renklerden oluşmaktadır.

 

Ev Planları Rustik Trendleri 2021

 

Ev planları rüstik trendleri 2021 modasında en popüler stiller eskimiş ahşap döşemeler, duvar panelleri, çıplak kirişlerdir. Rustik karakteristik detaylarla yeni ve eski parçaları dengeli olarak kullanabilirsiniz. Eski mobilyaları elden geçirip rustik tarz oluşturabilirsiniz. Eskimiş ahşap detaylarla evinize karakter kazandırabilirsiniz. Kusursuz bir tarz yerine doğal bir görünüm, asimetrik karakter katabilirsiniz.

 

Ev Planları Moda Trendleri 2021

 

Ev planları moda trendleri 2021 renkleri arasında ilgi çeken, çıkış yapan renkler bej ve kırık beyaz tonlarıdır. Renk seçiminin yanı sıra mobilya seçiminin tarzı oldukça önemlidir. Huzur verici ve dinlendirici mobilyaların spor tarzda olması rahatlığı evlerinize getiriyor. Farklı dekorasyon tarzlarıyla birlikte uyumlu renkler seçilmelidir. Tarzlarla birlikte uyumlu eşyalar, tablolar aksesuarlar kullanıldığında oda atmosferi dengeli bir şekilde tamamlanmış olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir