modern-ev-dekorasyonu-onerileri-mobilya

Evinizi Dekore Etmenin En Kolay Yolu

binance refarans

Evinizi Dekore Etmenin En Kolay Yolu

Ev, insanın en rahat ettiği yerdir. Nereye giderseniz gidin evinizde olan rahatlığı başka hiçbir yerde bulamazsınız. Ev, insanın içini yansıtır. Bu nedenle evinizin dekoru çok önemlidir. Kendi zevkinize göre evinizi dekore ederseniz kendinizi çok daha mutlu hissedersiniz.

Yüksek Estetik Tasarımı İle Ev Dekorasyonu
Yüksek Estetik Tasarımı İle Ev Dekorasyonu

Evinizi Nasıl Dekor Edebilirsiniz?

Evinizi dekor etmeye duvarlardan başlamaya ne dersiniz? Duvarlara duvar kâğıdı yapıştırarak evinize bambaşka bir hava verebilirsiniz. Çok şık ve yapışkanlı duvar kâğıtları dekorasyonda önemli bir yere sahiptir. Duvarları rengârenk boyamakta ilginç bir fikir olabilir.

Yemek masasındaki sandalyelere el örmesi kılıf yapabilirsiniz. Evinize gelen misafirler bu fikrinize hayran kalacaktır. Özellikle kış aylarında bu görüntü içinizi ısıtır. Eski tarzda ev dekoru sevenler için bu tarz fikirler oldukça hareketli bir ortam yaratacaktır. Ancak dekorasyon konusunda biraz daha lükse kaçmayı sevenler sade ve zarif ürünleri de değerlendirebilirler. Ev dekorasyonunda en çok dikkat edilmesi gereken konulardan birisi de her eşyanın uyum içerisinde bulunmasıdır.

Yüksek Estetik Tasarımı İle Ev Dekorasyonu
Yüksek Estetik Tasarımı İle Ev Dekorasyonu

Eşyalarıda Dekor Edin

Yemek masaları genelde düz desenlerde olur, hatta üzerlerinde hiç desen bulunmaz. Peki, yemek masanızı dekore ederek evinize ayrı bir hava katmaya ne dersiniz? Rengârenk bantlarla, yapışkanlı duvar kâğıtları ile masalarınıza hatta sehpalarınıza canlılık katabilirsiniz.

Şık bir avize için pratik dekorasyon fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Son zamanlarda birçok insan tarafından kullanılan plastik kaşıklar avize tasarımında önemli bir yere sahiptir. Sizlerde bu plastik kaşıkları kullanarak güzel bir avize tasarlayabilirsiniz. Her zaman yüksek bedel ödemek yerine son derece güzel bir fikri değerlendirerek evinizin dekoruna hareket kazandırabilirsiniz.

Avizede olduğu gibi sehpaya da para vermeye gerek yok. Kitap okuma alışkanlığınız varsa okuduğunuz kitaplardan bir süs sehpası yapabilirsiniz. Okuduğunuz 20-30 kitabı üst üste koyun. Üzerine de güzel bir çiçek kavanozu veya şık bir biblo ile odanıza canlılık katabilirsiniz.

Yüksek Estetik Tasarımı İle Ev Dekorasyonu
Yüksek Estetik Tasarımı İle Ev Dekorasyonu

Dekorasyon Sizin Yaratıcılığınıza Bağlı

Dekorasyon konusunda önemli fikirlere sahipseniz işe kendi evinizden başlayabilirsiniz. Her eşyanın bir kullanım değeri unutulmadan ve farklı şekillerde de değerlendirilebileceği bilinerek bir dekorasyon çalışmasına başlayabilirsiniz. Zevkinize göre renk tonlarını bir araya getirerek eşyalarınızı yeniden tasarımlayabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir