Duvara Asılan Şeyler İle İlgili Güzel Fikirler

Farklı İhtiyaçlara, Farklı Mutfak Masaları

binance refarans

FARKLI İHTİYAÇLARA ,FARKLI MUTFAK MASALARI

Bir ev alırken belki de en çok dikkat ettiğimiz alan mutfaklardır. Ailelerin zaman içerisinde değişen yapısı ,istek ve zevkleri mutfak tasarımlarının gelişmesinde önemli bir role sahiptir.

Günümüze yakın geçmişte,mutfaklar evin sadece yemek pişirilen bir kısmı olmanın yanında pek çok sosyal birlikteliğe şahitlik etmekteydi.Bir arada yapılan kışlık hazırlıklar, özel günlerde misafirlerin gönüllerini hoş etmek için kurulan  sofraların hazırlıkları mutfakları evin en hareketli bölümleri yapardı. Günümüzde de açık mutfak konsepti bir yandan yemek hazırlıkları yapılırken bir yandan evde olup biteni takip etmek isteyen ailelerin tercihi oldu. Aile yapısının küçülmesi  ile birlikte daha dar alanda işlevsel mutfaklarla tanıştık.

Bu yazımızda sizler için her çeşit mutfakta yemek hazırlıkları,  depolama ihtiyaçları ve en önemlisi aile fertlerini bir araya toplayan mutfağın vazgeçilmezi mutfak masalarını inceledik. Farklı aile yapılarının ihtiyaçları ile şekillenen mutfak masalarından birisi tam size göre olabilir.

GENİŞ AİLELER İÇİN BANKLI MASALAR

Mutfakları aynı zamanda bir oturma mekanı haline getirecek şık ve modern masalar geniş mutfakların tercihleri oluyor. Yanında konumlandırılan bank ve sandalyeleri farklı kombinasyonlarla isteğiniz doğrultusunda değerlendirebilirsiniz.

GENİŞ AİLELER İÇİN BANKLI MASALAR

İHTİYACINIZA GÖRE GENİŞLEYEN MASALAR

Yanlardan ya da ortadan genişleyebilen masalar  sofranıza dahil olabilecek misafirleriniz için ekstra alan açmanızı sağlar.İster klasik ,ister modern çok farklı tarzlarıyla bu masaları mutfağınızda severek kullanacaksınız.

HTİYACINIZA GÖRE GENİŞLEYEN MASALAR

ÇEKMECELİ MASALAR

Çekmeceli masalar mutfağınızda depolamak için fazladan alan açarak sizi rahatlatır. Bir tarafından açılabilen diğer tarafında çekmece bulunan çeşitleri  de sizin için  opsiyoneldir.

EKMECELİ MASALAR

KATLANABİLEN MASALAR

Katlanabilen mutfak masaları dar mutfakların en büyük kurtarıcılarındandır. Sandalyeleri de içerisine alabilen modelleri size mutfakta yemek yemediğiniz zamanlarda ekstra alan sağlar.

KATLANABİLEN MASALAR

DUVARA MONTE EDİLEBİLEN MASALAR

Özellikle dar mutfakların en büyük sürprizlerindendir. Duvara monte edilebilen masalar.Kapalı olduklarında şık tasarımları ile mutfaklara değer katarlar.Arkasında ise mutfak masanıza şık bir raf eşlik ediyor olabilir.Tercihi size kalmış.

DUVARA MONTE EDİLEBİLEN MASALAR

KÖŞE GRUPLU MUTFAK MASALARI

Misafirlerinizi  mutfağınızın köşesinde oturtmak ister misiniz? O zaman köşe takımları tam size göre.Rahat oturma alanlarının eşlik ettiği bu mutfak masaları yenilenen tasarımları ile her mutfağa uyum sağlayabiliyor.Oturma gruplarının altında konumlandırılan depolama alanları ise size ekstra alan sağlıyor.

KÖŞE GRUPLU MUTFAK MASALARI

MUTFAK ADALARININ DEVAMI OLAN MUTFAK MASALARI

Son yıllarda açık mutfak konseptlerinde sıkça karşılaştığımız mutfak adasının devamı olan mutfak masaları size sevdiklerinizden uzak kalmadan yaşayabileceğiniz mutfak deneyimleri sunuyor.Bu tarz  mutfaklardaki hayal gücünüz ve zevkleriniz sizi her geçen gün farklı tasarımlarla buluşturuyor.

MUTFAK ADALARININ DEVAMI OLAN MUTFAK MASALARI

YUVARLAK MASALAR

Bu masalar mutfakta keskin hatlardan sıkılanlar için vazgeçilmezdir. Aynı sofra etrafında buluşmanın tam karşılığı olan bu masalar çok farklı materyaller ile her türlü mutfağa uyum sağlayabiliyor.

YUVARLAK MASALAR

 

MUTFAK DOLABINDAN ÇIKAN MASALAR

Dar alanlara getirilen en güzel mutfak çözümlerinden birisidir çekmece masalar.Siz şık bir mutfağa bakarken birdenbire iki kişilik bir masaya dönüşüverir çekmeceniz. Sonra yine her şey yerli yerine.

MUTFAK DOLABINDAN ÇIKAN MASALAR

 

 

 

 

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir