Baza Conform

Göz Dolduran Detaylarıyla Fark Yaratan Yataş Bedding Baza Modelleri

binance refarans

Yataş Bedding, uyku sağlığı ve yatak odası dekorasyonundaki öncülüğü ile bu alanda tüketicinin ilk aklına gelen marka olmaktadır. Tek ya da çift kişilik baza arayışında olanlar için geniş ürün yelpazesi ile birbirinden şık alternatifler sunuyor. Yataş Bedding, üstün teknolojiyi yenilikçi tasarım anlayışıyla bir araya getiriyor ve tüketici ihtiyaçlarına ergonomik ve estetik ürünlerle cevap veriyor.

Farklı Doku ve Renk Seçenekleriyle Sandıksız Bliss Baza Modeli

Bliss Baza Modeli

Yataş Bedding’ in çok tercih edilen ürünleri arasında Bliss baza modeli bulunuyor. Sandıksız olarak tasarlanan model, dayanıklı ve kaliteli yapısıyla yatağınızın formunu uzun yıllar boyunca koruyor. Sağlam iskelet yapısıyla uzun ömürlü olan Bliss baza, beden sağlığınız için de eşsiz bir seçenek oluyor. Bliss baza modeli; dolaro deri ya da maja kumaş seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Ayrıca 16 farklı renk seçeneği arasında değerlendirebilir, dekorasyonunuza en uygun olabilecek renge sahip olabilirsiniz.

Sandıklı Bazalar ile Fonksiyonellik ve Yalınlık Bir Arada

Sandıklı olarak tasarlanan Yataş Bedding baza modelleri ise geniş iç hacimleri ile dikkat çekiyor. Conform baza modeli; ekstra depolama alanı, tek veya çift kişilik alternatifleri ile nevresim, yastık, yorgan gibi yer kaplayan tüm eşyalarınızı baza altında rahat bir şekilde muhafaza etmenize de imkan tanıyor. Çelik konstrüksiyonu sayesinde uzun yıllar boyunca kullanım sunan model, aynı zamanda yüksek ayak tasarımı ile yerinden oynatmaya gerek kalmadan rahatlıkla temizlik yapmanıza olanak veriyor. Dolaro deri, tay tüyü ve maja kumaş gibi 3 farklı doku seçeneği ve 22 farklı renk alternatifiyle hem yalın hem estetik bir görünümü bir araya getiriyor. Yataş Bedding’in üstün teknolojik anlayışı bedeninize de hem de yatak odanıza çok iyi gelecek.

Cool Natura

Cool Natura serisi; balık sırtı, maja, magnum ve demir kumaş olmak üzere farklı doku ve renk alternatifleriyle öne çıkıyor. İskelet yapısındaki çelik konstrüksiyon uzun seneler boyunca güvenli kullanım imkanı sunuyor. Tasarımı ve işlevselliği ile dikkat çeken Cool Natura tek ve çift kişilik baza seti geniş iç hacmi ile eşyalarınız için ekstra bir depolama alanı sunuyor.

Bazalarda Üstün Teknoloji

Yataş Bedding, teknoloji konusunda çıtayı yükseklere taşıyan bir başka ürün grubuyla da karşınıza çıkıyor. Move Up Master çift ya da tek kişilik baza modelleri, dünyanın en gelişmiş teknolojileri kullanılarak dizayn edilmiş olan, mükemmel uyku deneyimi ile konforu bir arada sunan, beş ayrı bölgesi hareket edebilen özel motor sistemi ile beklentilerinizin ötesine geçiyor. Dilediğiniz pozisyona göre ayarlanan ve vücudunuzun duruşunu destekleyen modellerle uzun süre kitap okuduğunuzda veya televizyon izlediğinizde dahi maksimum konforu yaşayabilirsiniz. İleri yaşlardaki insanlar için de oldukça ideal olan tasarımlar; yatakta çok daha rahat şekilde hareket edilmesini sağlıyor.

Somni

Pop-Up baza modelleri, Yataş Bedding’ in üstün teknoloji anlayışını temsil eden bir başka ürün grubu olarak göz dolduruyor. Bu modellerin sürgülü kasalarından çıkan ekstra yatak sayesinde tek kişilik bazayı çift kişilik bir bazaya dönüştürmeniz sadece saniyeler alıyor. Yer anlamında tasarruf sağlayan model, kompakt tasarımıyla modernliği bir araya getiriyor.

Yataş Bedding, üstün hizmet anlayışı, kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile tüm zevk ve ihtiyaca cevap vermeyi başarıyor. Siz de yeni bir baza almak istiyorsanız Yataş’ın ayrıcalıklı fırsatlarından hemen yararlanabilir, birbirinden kaliteli ürünlerin keyfini çıkartabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir