istikbal 2019 yatak odasi takimlari 3

İstikbal Yatak Odası Takımları 2021

binance refarans

İstikbal Yatak Odası Takımları 2021 , Oturma odası, salon takımları, yatak odası takımları ve mobilyaya dair aradığınız hemen her şeyi bulabileceğiniz Doğtaş Mobilya, yeni sezon ürünlerini görücüye çıkardı. Şık detayların ve konforun ön planda olduğu 2021 İstikbal yatak odası takımları arasında her bütçeye ve her zevke uygun model seçenekleri bulmak mümkün.

Aynalı ve kullanışlı gardıroplar, şık yatak başlıkları, kaliteli makyaj masası takımları, yatak odanıza hareket katacak komodinler ve yatak odanızda ihtiyaç duyabileceğiniz daha pek çok ürüne, yepyeni detaylar ve modern çizgilerle yer vermek isterseniz, alışveriş yapmadan önce bir de İstikbal yeni yatak odası takımlarına göz atmanızı öneririz.

Küçük bir yatak odanız varsa ya da kıyafetleriniz için büyük bir gardırop arıyorsanız, geniş bir fiyat ve model seçeneği sunan İstikbal’in bu yeni yatak odası koleksiyonu için aşağıda yer alan galerimize göz atabilirsiniz. Ama önce, gelin isterseniz bazı takımları yakından inceleyelim…

İstikbal Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

istikbal 2019 yatak odasi takimlari

2

İstikbal Yatak Odası Takımları ve Fiyatları – 2021 İstikbal yatak odası takımları arasında yer alan bu takım, Luis Yatak Odası Takımı adıyla satışa sunuluyor. Kahverengi ve beyazın yanı sıra, yatak başında dumanlı gri tonlarını buluşturan bu takım, modern çizgileri ve kullanışlı oluşu ile yatak odanıza yeni bir dokunuş katmak için iyi bir seçim olabilir. Fiyatı seçeneceğiniz ürünlere göre 6800 TL ile 7300 TL arasında değişiklik gösteriyor.

istikbal 2019 yatak odasi takimlari 2

Daha küçük yatak odaları için tasarlanan ve yine modern çizgileri ile İstikbal’in yeni sezon yatak odası koleksiyonu ürünleri arasında yerini alan Gallery yatak odası takımı, iç açıcı renkleri ve modern detayları ile dikkat çekiyor. Oldukça kullanışlı ve fazla yer kaplamayan bu takımın fiyatı da seçeceğiniz ürünlere göre 5650 TL ile 6400 TL arasında değişiklik gösteriyor.

istikbal 2019 yatak odasi takimlari 3

Alışılmış renklerin aksine, modern bir kahve ve koyu gri kombinasyonu olan Liva yatak odası takımı da yeni koleksiyonun öne çıkan tasarımlarından. Kullanışlı ve ayna detaylı bir gardırop, aynalı bir makyaj masası ve şık bir yatak başlığı takımından oluşan bu takımın fiyatı ortalama 6800 ile 7200 TL arasında değişiklik gösteriyor.

İstikbal Yatak Odası Takımları 2021

İstikbal Yatak Odası Takımları 2021 -İstikbal’in bu yeni sezon koleksiyonuna biraz daha yakından göz atmak, kampanyalı yatak odası takımları ve daha fazla model seçeneği için, sizler için derlediğimiz fotoğraflara göz atabilirsiniz!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir