Ev Tekstili

İstikbal Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları 2019

İstikbal yatak örtüsü modelleri hakkında görsel ve fiyat bilgilerini sizler için derledik.

İstikbal Yatak Örtüsü Modelleri, yeni 2019 tasarımlarıyla karşımıza çıktı. Şık ve bir o kadar zarif yatak örtüsü tasarımları ile yatak odası dekorasyonu na büyük ölçüde katkı sağlanabilir. Modern ve klasik tarzda çeşitleri bulunabilen İstikbal yatak örtüleri, renk uyumu olarakta odanızdaki diğer eşyalara eşlik edecek düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.

  • İstikbal Samba Yatak Örtüsü Modelleri

Çiçek desenli bu yatak örtüsü oval hatlarıylada dikkat çekiyor. Yatak dekorasyonu için ideal modellerden biri olan samba yatak örtüsü, diğer eşyalarla çok rahat kombin yapılabilecek düzeyde. Eğer bu yatak örtüsü modelini beğendiyseniz İstikbal mağazalarından temin edebilirsiniz.

İstikbal Samba Yatak Örtüsü Modelleri
İstikbal Samba Yatak Örtüsü Modelleri

  • İstikbal Pera Yatak Örtüsü Modelleri

Beyaz ve açık mavi hatlara sahip pera yatak örtüsü modeli çizgili desenleriyle karşımızda. Eğer bu yatak örtüsü takımını beğendiyseniz ve yatak odanız sade bir görünümdeyse pera yatak örtüsü modelini tercih edebilirsiniz.

İstikbal Pera Yatak Örtüsü Modelleri
İstikbal Pera Yatak Örtüsü Modelleri

  • İstikbal Lena Yatak Örtüsü Modelleri

Daha klasik tarzda bir yatak odaları için önerebileceğimiz İstikbal Yatak Örtüsü Modelleri, lena. Örtü üzerindeki motifler sayesinde klasik tarz yatak örtüsü tasarımı yakalanmış. Ürünü İstikbal mağazalarından satın alabilirsiniz.

İstikbal Lena Yatak Örtüsü Modelleri
İstikbal Lena Yatak Örtüsü Modelleri

  • İstikbal Lavinia Yatak Örtüsü Modelleri

Renkli kare desenler yatak örtüsüne ferah bir hava katıyor. Ayrıca aralarda bulunan motifler sayesinde modern ve klasik tarz yatak örtüsü kategorisine bu modeli koyabiliriz. Renkli bir yatak odanız varsa, rengarenk yapmanıza yardımcı olacak yatak örtüsü işte karşınızda 🙂 Ürünü temin etmek için İstikbal mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

İstikbal Lavinia Yatak Örtüsü Modelleri
İstikbal Lavinia Yatak Örtüsü Modelleri

  • İstikbal Damask Yatak Örtüsü Modelleri

İstikbal, klasik tarzı en iyi şekilde damask yatak örtüsüne işlemiş. Kullanılan motifi, devamlılığı ve renk yatak odanıza dekorasyon açısından önemli ölçüde artı katacaktır. Bu ürünü temin etmek için İstikbal mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

İstikbal Damask Yatak Örtüsü Modelleri
İstikbal Damask Yatak Örtüsü Modelleri

Bu yazımızda sizlere İstikbal Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları hakkında bilgiler sunduk. Derlediğimiz ürünleri İstikbal mağazalarından temin edebilirsiniz. Bunun gibi içerikleri kaçırmamak için ev tekstili kategorisini takip edebilir, sosyal medyadan destek olabilirsiniz.

Etiketler

İyiyil.com

Sitemiz de en güncel dekorasyon trendlerini sizler için paylaşıyoruz. Bizi takip etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı