Kapı Girişi Dekorasyon Fikirleri

binance refarans

Kapı Girişi Dekorasyon Fikirleri kapsamında eve girer girmez hoş bir görüntü elde etmek mümkündür. Antre dekorasyonu olarak da adlandırılan bu dekorasyonlar, evin geneli hakkında bilgi verir.  Bu yüzden kapı girişine önem vermek gerekir.

Kapı girişinde az yer kaplayan eşya ve aksesuar seçimi tercih edilebilir. Böylece kapı girişi dekorasyon fikirleri ile İyi bir dekorasyon yapılabilir.  Az yer kaplayan eşyalar boğucu bir hava oluşturmaz.

Işık, dekorasyonda oldukça önemli bir unsurdur. Kapı girişinde ışıklandırması tek bir ışıktan değil de farklı ışıklardan yapılabilir. Böylece daha iyi bir aydınlatma sağlanır.

Antre Dekorasyonları

Kapı girişlerine ayna koymak seçilebilecek bir yoldur. Ayna hem girişte kullanışlı olur hem de daha geniş bir hava katar. Sade ve zarif bir ayna kullanılması tavsiye edilebilir.

Uygun renk seçimi girişler için güzel hava yaratmayı sağlar. Canlı renkler girişin daha ışıltılı olmasına yarar.  Bunun yanı sıra siyah beyaz karşıtlığı da girişler için uygundur.

Girişte çiçek ve vazo kullanmak, şık bir dekorasyon örneğidir. Ufak bir masanın üstünde bulunan çiçek, sıcak bir karşılama sağlar. Aynı zamanda çiçeğin arkasında yine sade bir ayna kullanılabilir.

Kapı girişinde merdiven var ise, dekorasyonun bir parçası haline getirilebilir. Dekorasyon merdiven ile uyumlu renklerde olabilir. Aynı zamanda merdiven aydınlatmaları ile kapı girişi daha canlı ve renkli bir hale getirilebilir. 

k2
Kapı Girişi Dekorasyon Fikirleri 9
k1
Kapı Girişi Dekorasyon Fikirleri 10
g3
Kapı Girişi Dekorasyon Fikirleri 11
g3 1
Kapı Girişi Dekorasyon Fikirleri 12
jh
Kapı Girişi Dekorasyon Fikirleri 13
jw
Kapı Girişi Dekorasyon Fikirleri 14

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir