Mobilya

Kelebek Mobilya 2019 Salon Takımları

Yeni bir koltuk takımı satın almadan önce, Kelebek Mobilya'nın bu yeni koleksiyonuna göz atın!

Mobilya alışverişi; oda dekorasyonunda yapılacak bir değişiklik söz konusu olduğunda, en önemli detaylardan biridir ve salon, evin en çok vakit geçirilen alanlarından biri ve misafirlerin ağırlandığı yer olduğundan, salon için tercih edeceğiniz oturma takımları da çok önemlidir.

Salon dekorasyonunuzda bir yeniliğe ihtiyacınız varsa ve işe yeni bir koltuk takımı satın alarak başlamak istiyorsanız, seçenekleriniz oldukça fazladır. Çok sayıda mobilya markasının her sezon yenilenen koltuk takımları arasından seçim yapmadan önce, bir de Kelebek Mobilya’nın 2019 salon takımlarına göz atmanızı istedik.

“Yeni neler var?” diye merak ediyorsanız, sizler için hazırladığımız galeriye de göz atmanızı öneririz. Ama öncesinde, gelin isterseniz Kelebek Mobilya 2019 salon takımları arasından öne çıkan bazı takımlara birlikte bakalım…

Daphne Salon Takımı Kelebek Mobilya

Kelebek Mobilya’nın yeni koleksiyonunda, Daphne Salon Takımı adıyla satışa sunulan bu takım, yeşilin farklı tonlarını buluşturan, kahverengi ve yeşil uyumunu yansıtan, çok modern ve çok konforlu bir takım. Şık detayların ve modern tasarımın iyi bir örneği olan Daphne salon takımı, rahat dokunuşu ve doğal renkleri ile hem salon hem de oturma odası dekorasyonu için tercih edilebilir.

Palemo Salon Takımı Kelebek Mobilya

Kelebek Mobilya 2019 salon takımları arasında Palemo salon takımı adıyla satışa sunulan bu zarif koltuk takımı, ahşap ve metal iskeleti ve doğal renk uyumu ile oldukça şık ve modern bir tasarıma sahip. Salon ve oturma odanızda uzun yıllar kullanabileceğiniz bu salon takımı, evinize ahşabın doğallığını getirecek.

Flore Salon Takımı Kelebek Mobilya

Kelebek Mobilya’nın yeni sezon koleksiyonunda yerini alan Flore salon takımı, şık tasarımı ve konforlu oturma alanı ile hem salon hem de oturma odası dekorasyonu için tercih edebileceğiniz bir takım. Geniş oturma alanı, gri modern kumaş ve şık ahşap uyumunu yansıtan tasarımı ile oldukça kullanışlı bir takım.

Kelebek Mobilya 2019 Salon Takımı Modelleri

Evinizde uzun yıllar kullanabileceğiniz, modası kolay kolay geçmeyecek, şık, modern ve kullanışlı salon takımları arıyorsanız, aşağıda sizler için hazırladığımız Kelebek Mobilya 2019 salon takımı galerimize göz atabilirsiniz!

Etiketler

İyiyil.com

Sitemiz de en güncel dekorasyon trendlerini sizler için paylaşıyoruz. Bizi takip etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı