ASORTİE MİAMİ KLASİK YATAK ODASI

Klasik Yatak Odaları: Asortie Mobilya

binance refarans

KLASİK  YATAK ODASI ARIYORSANIZ :ASORTİE

ASORTİE PRENSES KLASİK YATAK ODASI

 

Evinizi döşemeye kalktığınızda pek çok tarz ile karşılaşırsınız.Oldukça kafanızı karıştıracak bu süreçte sizi mutlu edecek tarzı bulmak işlerinizi kolaylaştıracaktır.Bu yazımızda klasik  tarzda bir yatak odası döşemenin farklı  incelikleri üzerinde duracağız.

Klasik tarz yıllara meydan okuyan ,birbiriyle uyum içinde renklerin ve objelerin kullanıldığı bu tarz her zaman gösterişli mobilyalardan oluşmaz.Canlı renklere de uyum içinde yer vererek sade bir klasik tarz elde edebilirsiniz.

Sütunlar,ince işlerden oluşan oymalar,antika objeler,nostalji kokan ,geçmişi hatırlatan mobilyalar klasik tarzda oda tasarımınızı tamamlar.Klasik tarz çok pahalı antika objelerden oluşmalıdır demek yanlış olur.Artık insanların kullanmaktan sıkıldıkları ürünleri ikinci el ürün satan mağazalardan bulabiçirsiniz.En güzeli ailenizden yadigar diyebileceğimiz parçalar odanızda istediğiniz klasik tarzı oluşturmanızda size yardımcı olacaktır.

Klasik tarzda hazırlanan mobilyaların zamansız olması onların daha kaliteli olmaları sonucunu da beraberinde getirir. Her dönemde popüler olan bu mobilyaları kullanmak ruhen ağırbaşlı ve görkemli  bir hayat tarzının da yansımasıdır.Siz de lüks bir tarz tercihim diyorsanız klasik tarzda bir yatak odası döşemelisiniz.

ASORTİE MOBİLYA

Sizin için klasik tarzda yatak odalarını araştırırken bir marka dikkatimizi fazlasıyla çekti ve size klasiğin hakkını veren Asortie mobilya yatak odalarını tanıtmaya karar verdik .  1+1 odalarınıza bile saray edası kazandırabildiğini belirten asortie mobilya siz de evinizin kraliçesi olduğunuzu daha iyi hissedebileceksiniz.

SARUHAN KLASİK YATAK ODASI TAKIMI

ASORTİE SARUHAN KLASİK YATAK ODASI

Size, görür görmez, zarafet  ve rahatlığın uyumu dedirtecek bir tasarım Saruhan yatak odası. Ahşap üzerindeki ince işçilik uygulanmış.Bu size doyumsuz bir seyir zevki sunuyor.Yatağın üzerinde yükselen sütunlar bu tarzın zamansızlığını vurgularken üzerine tülle zarafetin simgesi olmuş adeta. Klasik tarzın size özel tasarlanabilecek olması asortie markasının önemli bir özelliği. Size hayallerinizi gerçeğe dönüştürme fırsatı veriyor.

NESLİŞAH KLASİK YATAK ODASI TAKIMI

ASORTİE NESLİŞAH KLASİK YATAK ODASI TAKIMI

Adı gibi şahlara layık bir yatak odası. Turkuaz ve altın renginin muhteşem uyumuyla karşımıza gelen bu ürün geniş ahşap oymaları ile dikkat çekiyor. Bu yatak odasında kendinizi çok özel hissedeceksiniz çünkü o sizin için üretildi. Yere kıvrımlı ve sağlam basan lükens ayaklar ihtişamın görüntüsünü tamamlıyor.

KAPALETTİ KLASİK YATAK ODASI TAKIMI

ASORTİE KAPALETTİ KLASİK YATAK ODASI TAKIMI

Sizin için son seçtiğimiz ürün bordo ve altının muhteşem birleşimi olmuş. Sanki  sırtındaki kaftanla ortada salınan bu mobilya lale motifleri ile tamamlanmış.Tamamen ahşaptan üretilen bu ürün ceviz kaplama.Ürünün en güzel özelliği sizin istediğiniz ölçülerde sizin için üretilebilecek olması. Karyola,dolap,iki komodin ve aynalı şifonyerden oluşan yatak odası takımı tamamen el işçiliği motiflerle tamamlanıyor.

Yıllara meydan okuyan yatak odaları sizleri bekliyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir