Trend Mobilya Koltuk Takımı Modelleri

Koltuk Takımınız ile Uyumlu Berjer Seçimi

binance refarans

Salonların olmazsa olmaz dekorasyon oluşturucularından olan koltuk takımlarınızı en şık berjerler ile tasarlayın. En son moda trendlerine göre yeni dekorasyonlarda koltuk takımları takım ile uyumlu berjerlerden değil, takımın tasarımı ile zıt hatta daha farklı bir konseptte berjer ile tamamlanıyor. Modern koltuk takımı ndan tamamen farklı tarzda berjer modelleri seçilerek koltuk takımına hareket katılıyor. Yaşam alanlarınızda zıtlıklar ve uyumsuzluklar ile şık yaşamları oluşturmak için dekorasyon fikirlerimizi dikkate alın.

Modern yaşam alanları oluşturmak için koltuk takımınıza yakışacak ve hayal ettiğiniz dekorasyonu destekleyecek nitelikte berjer modelleri seçmeniz gerekmektedir. Peki birçok berjer modeli arasından en ideal seçimi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Yazının devamını okuyun ve sizin için ideal berjer seçiminizi en doğru ve hızlı şekilde gerçekleştirin.

Trend Mobilya Koltuk Takımı Fiyatları

Zıtlıklarda Şıklık Arayın

Doğanın kanunu gereği zıtlıklar birbirini çekmekte ve tam anlamıyla ahenk içerisinde bir araya gelmektedir. Mıknatısın zıt kutuplarının birbirini çekmesi gibi dekorasyonda da zıt tasarım ve renklerin bir arada kullanılması ile mükemmel yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

İstediğiniz gibi bir modern berjer seçimi için filtreleme taktiklerini kullanmalısınız. Trend Mobilya’da yer alan filtreleme sistemi ile nasıl istediğiniz mobilyayı hızlı ve kolay bir şekilde bulabiliyorsanız, size ve ev tasarımınıza uygun mobilyayı seçebilmek için de filtreler oluşturmalısınız. Peki bu filtreler neler olacak?

Doğru mobilyanızı seçmek için oluşturacağınız filtrelerinizin başında evinizin ölçüleri gelmektedir. Berjerinizi kullanacağınız alanınızın ölçülerine göre bir model ya da sayı belirlemeniz gerekmektedir. Genellikle çift berjerlerin tercih edildiği koltuk takımlarında, dar alanlarda tek berjer olarak da kullanılmaktadır. Bu nedenle öncelikle yaşam alanınızda berjerinize ayıracağınız alanı belirlemeniz gerekmektedir. Doğru ölçüyü belirledikten sonra satın alacağınız tekli koltuğun ortalama ölçülerini zihninizde belirlemiş olabilirsiniz.

Trend Mobilya Koltuk Takımı

Bir diğer önemli filtreleme etmeni ise, seçeceğiniz modelin konforu olacaktır. Kimi insanlar rahat ve yumuşak koltuklar seçerken, kimi insanlar ise daha sert süngerden üretilmiş koltukları seçmektedir. Yaşam tarzınıza göre mobilyanızı seçmek için doğru özellikle bir mobilya seçmeniz gerekmektedir. Böylece sizi mutlu eden bir koltuk takımı seçmiş olacaksınız.

Hemen hemen kullanım şeklini belirlediğiniz berjer modelinizin, koltuk takımınız ile şık bir yaşam alanı oluşturması aşamasına geldiniz demektir. Alışılmışın dışında bir tasarım ve konsept oluşturmak için koltuk takımınızın rengi, kumaş yapısı, ölçüleri ve tasarımına tam olarak zıt bir tekli koltuk modeli seçmeniz berjer takımlarına olan ilgiyi arttıracaktır. Örneğin füme veya siyah renk tonlarından oluşan koltuk takımınızın berjer takımlarına ilgi çekmesini istiyorsanız sarı renkte göze gelen bir renk ile tasarlanmış tekli koltuk takımını satın alabilirsiniz.  Renk ile zıtlıklar oluştururken tasarım ile de farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Oval hatlara sahip bir koltuk takımınız varsa, daha sert hatlara sahip berjer modellerini tercih edebilirsiniz. Böylece mobilyalarınız arasında zıtlıklar oluşturarak şık ve alışılmışın dışında göz alıcı konseptler oluşturabilirsiniz.

Trend Mobilya Koltuk Takımı
Trend Mobilya Koltuk Takımı

Hareketli Ruh Halinizi Mobilyalarınız Yansıtsın

İnsanların yaşam alanları ruh halini ve karakterini yansıtmaktadır. Eğlenceli ve hareketli bir karaktere sahip kullanıcılar alışılmışın dışında bir konsept belirleyen mobilyaları bir arada mükemmel bir şekilde kullanabilmektedir. Genellikle dekorasyonda tercih edilen mobilyalar arası uyumu tercih etmeyen kullanıcılar, eşsiz dekorasyonu uyumsuzluklarda aramaktadır. Birbirleri ile uyumsuz mobilyalar ile kendiniz kadar eğlenceli bir yaşam alanı dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Unutmayın yaşam alanlarınızdaki konsepti belirlerken kendi tarzınızı yansıtacak ve sizi mutlu edecek seçimleri yapmanız eğlenceli bir eve sahip olmanızı sağlarken yaşam alanınızı benimsemenizi kolaylaştıracaktır.

Modern koltuk takımları ve en trend mobilya modellerini keşfetmek için Türkiye’nin online mobilya mağazası trendmobilya.com ’u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir