Kuru Ağaç Dekorasyon Fikirleri

binance refarans

Kuru Ağaç Dekorasyon Fikirleri ile ağaçları kullanarak pek çok dekoratif ürün elde etmek.  Ağaç, farklı şekilleri ile dekorasyonun önemli parçalarından biridir. Birbirinden farklı yollar ile ağaçları kullanmak ve dekorasyonda tercih etmek sık yapılır.

Ağaç dallarını kullanarak dekoratif bir mumluk yapılabilir. Kuru ağaç dekorasyon fikirleri kapsamında ağaç dalları bir araya getirilebilir ve üzerinde mum koymak için bir alan oluşturulabilir.  Böylece dekoratif amaçlı kullanılabilecek ağaçtan bir mumluk elde edilir.

Farklı şekilleri olan kuru dalları boyayarak dekor haline getirmek mümkündür.  Kendi bir şekle sahip olan ya da birleştirerek sizin bir şekil elde ettiğiniz kuru ağaç istenilen renklere boyanabilir.  Böylece ortaya dekoratif şık tasarımlar çıkabilir.

Ağaçtan Dekoratif Ürünler

Kuru dallar, aydınlatma ürünlerini asmak için dekor haline getirilebilir.  Örneğin dallardan bir avize yapmak ve buna lamba asmak tercih edilebilir.  Böylece hem basit hem de şık bir avize elde ederek dekorasyon yapılabilir.

Ağaçlar bir araya getirilerek dikdörtgen, kare ve benzeri şekiller oluşturulabilir. Daha sonra bunun içine fotoğraf, ayna gibi şeyler konulabilir.  Kuru ağaçları dekorasyon amacıyla bu şekilde de kullanabilirsiniz.

Gece lambalarının etrafı, kuru ağaç dalları ile çevrelenebilir.  Bu da ağaçların içerisinden ışık süzülüyormuş gibi bir görüntü ortaya koyar.  Dekorasyon yönünden bakıldığında çok şık durur.
Kuru ağaç dallarının kullanarak bu ve benzeri şekillerde birçok dekorasyon işlemi yapma imkânı vardır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir