Lastik Dekorasyon Fikirleri

binance refarans

Lastik Dekorasyon Fikirleri ile boşta duran ve kullanılmayan lastikleri değerlendirmek kolaydır. Bu lastikler farklı amaçlar ile kullanılmaya çok uygundur.  Üzerinde yapılacak bazı işlemler ile dekorasyon ürünleri olarak tercih edilebilirler.

Evcil hayvan sahipleri, hayvanları için lastiklerden bir yatak yapabilir. Öncelikle lastiğin temizlenmesi gerekir ve boyanması gerekir.  Daha sonra lastik dekorasyon fikirleri kapsamında içine bir yastık koyarak evcil hayvanlar için yatak haline getirilebilir.

Aydınlatma dekoru olarak lastikleri kullanmak çok kolay olmasa da tercih edilebilecek bir yoldur. Bu noktada ilk olarak yapılması gereken şey lastiğin üzerine bir desen çizmek ve daha sonra o desenleri delmektir. Bundan sonra ise lastiğin içine bir ampul yerleştirilir ve tavana asılarak geniş alanlar için güzel bir aydınlatma dekoru yapılır.

Lastikleri Dekora Dönüştürmek

Lastikler masa olarak kullanılmaya müsaittir. 2 adet lastiği üst üste koyabilir mi üzerine bir cam yerleştirerek basit bir şekilde masa haline getirebilirsiniz.  Aynı zamanda halatla sardıktan sonra üzerini ahşap ile kapatabilir ve daha iyi görünen bir masa yapabilirsiniz.

Küçük bir lastiğe sahip olanlar, bunu saksı amacıyla kullanabilir. İyice temizlendikten sonra alt tarafı kapatılan ve boyanan lastik toprak ile doldurulur. Sonra ise içine çiçek ekilerek dekoratif bir saksı elde edilir. 

Kullanılmayan lastikleri değerlendirmek için bu ve benzeri dekorasyon fikirleri hızlı ve kolay bir şekilde uygulanabilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir