mutfak fayans modelleri 2019 14

Mutfak Fayans Modelleri ve Fiyatları

binance refarans

Mutfak dekorasyonunda belki de ilk akla gelen detaylardan biri fayanslardır. Mutfağın atmosferinde tamamlayıcı bir etkiye sahip olan mutfak fayansları, doğru bir model seçimi ile mutfağın havasını bir anda değiştirebilecek, güçlü bir etkiye sahiptir. Peki, bu yıl ön plana çıkan mutfak fayans modelleri nelerdir? Fayansların fiyatları ne durumda? Cevabı, yazımızın devamında!

Mutfak Tezgah Arası Fayans Modelleri

Mutfakta son yıllarda öne çıkan trendlerden biri de, tezgah aralarında kullanılan fayanslar oluyor. Dekoratif ve desenli tasarımları ile ön plana çıkan mutfak tezgah arası fayans modelleri, hem şık tasarımları ile mutfağın atmosferini değiştiriyor hem de mutfak dolapları için iyi ve şık bir tamamlayıcı oluyor.

mutfak tezgah arasi fayans modelleri

Seçenekleriniz oldukça fazla. Mutfak tezgah arası fayans modelleri seçiminde, mutfak dolaplarınıza ve mutfağınızın dekorasyonuna göre seçim yapabilirsiniz. Beyaz mutfak dolaplarınızı biraz renklendirmeye ihtiyacınız varsa, yukarıdaki gibi mavi bir tezgah arası fayans seçimi çok iyi olacaktır.

mutfak tezgah arasi fayans modelleri 2

Mutfakta tezgah arası fayans modelleri, bazen desenli tasarımları ile de dikkat çekici olabilir. Sakin bir mutfak dekorasyonunuz varsa, o sakin havayı bozmadan şık bir detay eklemek için, siz de tercihinizi böyle desenli tasarımlardan yana kullanabilirsiniz.

Mutfak Fayans Fiyatları

Mutfak fayans modellerinin fiyatları, önemli ölçüde değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar, ürünü özel tasarım bir koleksiyondan mı yoksa Koçtaş, Tekzen gibi bir yapı marketten mi satın alacağınıza göre değişecektir.

Mutfak fayans modelleri arıyorsanız ayrıca; Vitra, Çanakkale Seramik, Bien Seramik gibi seramik ve fayans üreticilerinin koleksiyonlarına da göz atabilirsiniz.

Mutfak Fayans Modelleri Koçtaş

Koçtaş yapı marketlerinde bulabileceğiniz ürün gruplarından biri de mutfak fayans modelleridir. Zengin bir ürün ve renk seçeneği bulabileceğiniz yeni koleksiyonda yer alan tasarımlardan bazılarını sizler için derledik…

koctas mutfak fayanslari

Dura Tiles adıyla satışa sunulan bu fayanslar; kahverengi, kırmızı ve krem tonlarını buluşturuyor.

koctas mutfak fayanslari 2

Şık tasarımlardan ve ilgi çekici detaylardan hoşlanıyorsanız, Koçtaş’ta Toledo kahve seramik adıyla satılan bu ürünü de tercih edebilirsiniz.

koctas mutfak fayanslari 3

Sakin tasarımı ile seçenekleriniz arasına dahil edebileceğiniz Modus Lila Seramik de şık detayları buluşturan bir tasarıma sahip.

Yeni sezonda tercih edebileceğiniz şık ve modern fayans modelleri için galerimize de göz atabilirsiniz!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir