oturma odasi orta sehpa modelleri 13

Oturma Odası İçin Orta Sehpa Modelleri

binance refarans

Sehpa, oturma odası dekorasyonunda akla ilk gelen seçimlerden biri değildir ve özellikle de küçük bir oturma odası söz konusu olduğunda, sehpa genellikle tercih edilmemektedir. Ancak, doğru bir sehpa modeli seçimi ile birlikte, oturma odasında fazladan depolama ya da oturma alanı yaratılabilir ya da mekana şık bir detay katılabilir.

Salon dekorasyonunun en şık detaylarından biri olan orta sehpa ürünlerini oturma odasında, biraz daha küçük versiyonları ile kullanarak oturma odası dekorasyonunuzu da tamamlayabilirsiniz. Modern tasarımlı bir model ile şıklık, işlevsel bir ürün ile yerden tasarruf sağlayan orta sehpa modelleri arasından seçim yapabileceğiniz çok fazla model bulunmaktadır! Puf tasarımlı, içinde depolama alanı ve üzerinde cam tabla bulunan modeller, hasır sehpalar, açıldığında masaya dönüşebilen ergonomik tasarımlar ve çok daha fazlası ile oturma odanızda orta sehpa modellerine yer açın!

Oturma odası için orta sehpa modelleri örnekleri için sizler için hazırladığımız galeriye göz atmadan önce, Türkiye’de hem kullanışlı tasarımlar hem de uygun fiyata şık modeller bulmak için Ikea ve Tepe Home mağazalarının koleksiyonlarına göz atmanızı da öneririz.

 

İkea Sehpa Modelleri

ikea orta sehpa
ikea Sehpa Modelleri

ikea Sehpa Modelleri Altında kitap ya da sepet gibi çeşitli ürünler için raf seçeneği ve hemen üzerindeki çekmecesi ile küçük oturma odanızda önemli eşyalarınızın elinizin altında olmasını sağlayan böyle bir orta sehpa modeli, hem rengi hem de tasarımı ile oturma odaları için de uygun bir seçim.

ikea orta sehpa 2
ikea sehpa modelleri

İkili tasarımı ile misafirleriniz geldiğinde, onlara çay ve kahve ikram etmek için iyi bir alternatif sunan bu sehpa da İkea sehpa modelleri arasında yer alıyor. Cam tablası ile de oldukça modern ve şık bir tasarıma sahip. İkea sahpe modelleri aşağıd aki gibidir.

orta sehpa ikea
orta sehpa ikea

Küçük bir oturma odanız varsa ve sehpa seçiminde mini ve kullanışlı modellerden yana kullanmak istiyorsanız, üzerinde ahşap tablası ve altında raf seçeneği ile bu portatif ve kullanışlı orta sehpa modelini tercih edebilirsiniz.

orta sehpa ikea
orta sehpa ikea

Orta Sehpa İkea

Orta Sehpa İkea, Küçük oturma odanızda orta sehpa kullanma fikri kulağa mantıksız geliyorsa, yukarıdaki gibi mini sehpalardan yararlanabilirsiniz. Böylece, hem şık tasarımı ile oturma odanızın dekorasyonuna şıklık katacak hem de kitaplarınız ya da televizyon izlerken çay ve kahve bardağınızı koymak için ekstra yeriniz olmuş olacak. Ikea ve diğer mobilya mağazalarının oturma odaları için tasarladığı ikea sehpa modelleri için daha fazla örnek arıyorsanız, galerimize de göz atabilirsiniz…

İkea Sehpa Modelleri Avatantajı nedir?

İkea sehpa ve orta sehpalar şıklığı ile evinizin dekorayonunu güzelleştirecektir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir