MODERN SALINCAK

Salıncak İle Dekorasyonunuzu Tamamlayın

binance refarans

ÇOCUKLUĞUNUZUN GÜZEL ANILARI DEKORASYONUNUZU TAMAMLASIN: SALINCAK

SALINCAKLA HAVALANMAK

Dekorasyonunuz da salıncak kullanmak ister misiniz? Yaşımız kaç olursa olsun bir park gördüğümüzde hemen sallanmak isteriz. Bizi gökyüzüne doğru uçuran, ayağımızı yerden kesen bu güzel oyuncakların belli bir yaşı olabilir mi? Son yıllarda tekli salıncaklar dekorasyonun önemli bir parçası haline geldi. Önceleri  coastal tarzı yazlık evlerde, balkonlarda görüyorduk. Şimdi ise modern tarzda döşenmiş iç mekanlarda salıncak ile  dekorasyon tamamlanıyor.

Bu yazımızda salıncak seçiminizi kolaylaştıracak bir araştırma yaptık. Eğer siz de evinize bir salıncak almayı planlıyorsanız mutlaka alışveriş listemize bir göz atın.

Altınoluk Relaks Salıncak: Lacivert Beyaz Minderli

ALTINOLUK RELAKS SALINCAK LACİVERT BEYAZ

120 kg. kadar çekme kapasitesi olan bu ürünü evde ,bahçede rahatlıkla kullanabilirsiniz.

60-80  çapında olan ürünün yüksekliği 130 cm. Halat ile yüksekliği ise 230 cm.dir.Ürünü satın aldığınızda 1 adet ürün,1 adet 10’luk 100 cm.lik halat ,  1 adet 10′ luk çelik dübel, 1 adet karabina (kanca) ile birlikte satın alıyorsunuz.Paket içerisine renk alternatifli minder de dahil.Ürün kurulu bir şekilde geliyor.Tek yapmanız gereken tavanda bir delik açmak ve çelik dübeli yerine sıkıştırıp sağlamlığından emin olduktan sonra halat yüksekliğini ayralayıp salıncağı kullanıma hazır hale getirmek. Farklı internet sitelerinde farklı fiyatlara bulabileceğiniz bu ürünle dekorasyonunuzu tamamlayabileceksiniz.

 

DOĞAL AHŞAP SALINCAK

DOĞAL AĞAÇ SALINCAK

Karaköse ahşap tarafından  satışa sunulan bu ürünü evinizde ya da bahçenizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çam ağacından üretilen doğal ahşap bir ürün.Büyük aile boy olarak satışa sunulan bu ürün 50cm.-75 cm. -100cm. *15cm.gibi farklı ebatlarda üretilebiliyor.Doğal jut halat , 2 adet piton kanca ve dübelle kuruluma hazır bir şekilde gönderiliyor.

RATTAN  KAPALI  SALINCAK 

RATTAN SALINCAK TEKLİ KAPAL

Plastik rattan/ örme bir salıncak. Hava koşullarına dayanıklı bir ürün. Yüksekliği 230 cm eni 110 cm’dir. Altın /dore, kahverengi, gri  renk alternatifleri var.100 kg. taşıma kapasitesi var.Ürün yanındaki ayaklı bir metale asılarak kullanılıyor. Yastıklar görselden farklı olabiliyor. Bir ipek kozasında uyumanın keyfini yaşayabilirsiniz.

SDS: KOMŞU ÇATLATAN

SDS ÖRME SALINCAK

 

SDS imzasını taşıyan el örgüsü bu üründe polyester silinebilen ip kullanılmıştır. Firma 200 kg. kadar taşıma kapasitesi olduğunu belirtiyor.Bir ayak üzerinde konumlandırılan ürünün ayak yüksekliği 215 cm’dir. Bu ürünü tavana monte ederek de kullanabilirsiniz.Sepet kısmının çapı 125 cm’dir.  Minder ürün ile birlikte hediye olarak geliyor ancak görselden farklı olabiliyor.

Farklılık ve rahatlık arayanlara güncel tercihler sunduk.Güle güle kullanın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir