il 1140xN.1863542447 of6o

Salon Fon Perdeleri Modelleri 2021

binance refarans

 

 

Salon fon perde modelleri 2021 tasarımları pastel ve soft tonlarda karşımıza çıkmaktadır. Geçtiğimiz yıllardan beri süregelen pastel renk modası günümüz popüler mobilya renklerine de uyumlu olduğundan sık sık tercih edilmektedir. Salonlarında şık perdeler kullanmak, temizlerken zorlanmak istemeyenlerin tercihi kolay temizlenebilir modellerden yana olmaktadır. Fonlu perdelerin göbek kısımlarıysa desenli şekildedir. Birbirlerinden farklı desenler ve renklerde olan fon perdeler en çok tercih edilenler arasında yer alır. Şık ve modern dekorasyonlara sahip olmak için demode modellerden uzak durmanız gerekmektedir. Birbirlerinden farklı renklerde ve desenlerde olan fon perdelerden yaşam alanlarınıza uygun olanları seçmelisiniz.

 

Salon Klasik Perdeleri Modelleri 2021

 

Salon klasik perdeleri modelleri 2021 yılında daha sade ve gösterişli modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Perde modellerinde genellikle orta kısımda göbek deseni bulunmaktadır. Bu tüllerde işlemeler ve çeşitli detaylara yer verilir. Gösterişli dekorasyonlar için sıklıkla tercih edilen salon klasik modelleri renkleri koltuk takımlarıyla uyumlu olmalıdır.

 

Salon Tül Perdeleri Modelleri 2021

 

Salon tül perdeleri modelleri 2021 yılında en çok talep gören renkler beyaz ve ekru tonlarıdır. Fon perdeler renkli olduğundan tüllerin sade ve düz olması önerilir. Bu şekilde kontrast oluşturularak odalarınızda bütünlük yakalanacaktır. Tüllerde işlemeler salon klasik modellerinde en çok tercih edilenler arasındadır. Tülleri spor modellerle kombinlemek için stor modeller de tercih edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir