Salon Renk Seçenekleri 2019

Salon Renk Seçenekleri 2021

binance refarans

Renksiz bir dünya hayal etmeninin mümkün olmadığı aşikar. Bu durum salonlar için de geçerli. Salon dekorasyonunda renk seçimi son derece mühim bir noktadır. Bu noktada size yardımcı olmak adına salon boyası renkleri ile alakalı bir yazı hazırladık. Okuyacak olduğunuz bu yazı dizesinde sizlere 2019 salon renk seçenekleri hakkında bilgi aktarmaya çalışacağız. Keyifli okumalar…

Koyu Mavi Tonları

salon-renk-seçenekleri-2019
Salon Renk Seçenekleri 2019 | Koyu Mavi

Bu yıl koyu mavi tonları oldukça rağbet göreceğe benziyor. Parlement mavisi gibi koyu ancak iç karartmayan mavi tonları, en sık tercih edilen salon boyası renkleri arasında başı çekiyor. Buna eşlik edecek beyaz tonlardaki mobilyalar salonunuza harika bir hava katacak!

Beyaz ve Gri Tonları

salon-renk-seçenekleri-2019
Salon Renk Seçenekleri 2019 | Beyaz ve Gri

Beyaz renk, çoğu kişide konforu çağrıştırmaktadır. Beyazın bu niteliği, 2019 salon renk seçenekleri arasında yer almasını sağlıyor. Aynı şekilde beyaz ile mavi tonları kombine edildiğinde salon oldukça hoş bir esintiye bürünüyor. Beyaz bir salon içerisindeki parlement mavisi koltuk takımı, kesinlikle doğru bir seçim olacaktır!

Gri tonları ise daha çok modern bir hava isteyen kişilerin tercihi gibi görülüyor. Gri salon renkleri, klasik severlerin de en çok tercih ettiği salon boyası renkleri arasında bulunuyor. Gri bir salon içerisinde yer alacak kırmızı, hardal veyahut kahve tonları mükemmel bir görüntü oluşturacaktır!

Yeşil Tonları

salon-renk-seçenekleri-2019
Salon Renk Seçenekleri 2019 | Yeşil

Yeşil, salon boyası renkleri bakımından yıllardır revaçta olan tonlardan birisidir. Yılımızın trend renklerinden olan adaçayı yeşili, yeni bir salon dekoru için harika bir tercih olabilir. Yeşil rengin en iyi dostları ise gri, beyaz ve sarıdır. Bu renk tonlarındaki koltuk takımları yeşil ile kombine edilerek muhteşem bir dizayn elde edilebilir!

Biraz Nostalji

salon-renk-seçenekleri-2019
Salon Renk Seçenekleri 2019 | Kahverengi

2019 renk seçenekleri, geçmişe duyulan özlemin tesiri altında kalmış gibi duruyor. Daha çok sıcak renk tonlarıyla karşılaştığımız bu yılda, antika görünümlü mobilyalar da oldukça ilgi görüyor. Sizde kahve ve bej tonları ile salonunuza nostaljik bir hava katabilirsiniz. Bu renk tonlarına eşlik edecek antika görünümlü mobilyalar, tüm dikkatleri üzerinde toplayacaktır. Bu bağlamda kahve ve bej renklerinin bu yıl tercih edilebilecek salon boyası renkleri arasında olduğunu söylemek mümkün.

Sizler için derlemiş olduğumuz 2019 renk seçenekleri konulu yazımızın sonuna geldik. Umuyoruz ki aktarmış olduğumuz bilgiler ile size yardımcı olabilmişizdir…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir