ORTA SEHPA 6

Her Evin İhtiyacı: SEHPA

binance refarans

Her Evin İhtiyacı: SEHPA

Bir ev için gerekli olan mobilyalar dediğimizde ilk sıralarda sehpalar gelir.Evinizin küçük ya da büyük olması fark etmez  size uygun olan bir sehpa mutlaka vardır. Genelde misafir ağırlamanın gereklerinden sayılsa da sehpaların modern tarzda ,rahat oturma odalarına eşlik ettiği görülmektedir. Üzerinde kutu oyunları oynadığımız,misafirlerimize ikramlarımızı sunduğumuz, kumandalarımızla dost,kitap ve dergilerimizi koyduğumuz çeşit çeşit sehpalarımız bu yazımızın konusu.

orta sehpa 3

Sehpaların Şahı: Orta Sehpa

Salonlarımızda ,oturma odalarında ortaya konumlandırdığımız orta sehpalar klasik ya da modern görüntüleri ile bizim zevklerimizi yansıtır ve dekorasyonumuzu tamamlarlar.

Üstünde bulunan farklı objelerle ortamı renklendiren orta sehpalar günümüzde işlevsel bazı özellikler de kazanmışlardır.Kapalı ya da açık bölümleri ile bize fazladan saklama alanları kazandırırlarken aynı zamanda kumanda nerede sorusunun da tam karşılığı olmaya adaydırlar.

Peki ya orta sehpa görünümlü zigon sehpalara ne demeli.Çarşıdan aldım bir orta sehpa, eve geldim 4 zigon sehpa dedirten bu tasarımlar bizi ayrıca bir zigon sehpa alma masrafından kurtarırlar. Misafirlerimize rahatça servis yapabileceğimiz bir yere konumlandırmamız gayet kolaydır.  Ayrıca zigon sehpalar için ayıracağımız alan da bize kalmış olur.

ZİGON SEHPA 3

Sunum Sehpası: Zigon Sehpa

2’li, 3’lü, 4’lü ,modern,klasik .Pek çok tarzda zigon sehpa vardır. İç içe giren sehpalardan oluşan bu mobilyalar dostlarımızı ağırlarken ikramlarımızı onlara en yakın yere koymamızı sağlarlar. Misafirlerimizi  tabaklarını ellerinde tutma derdinden kurtaran bu tasarımlar genelde iç içe geçme özellikleri ile de daha az yer kaplarlar.Rengarenk veya klasik siz hangi tarzda isterseniz.

YAN SEHPA 2

Yan Sehpa

Onları ararsanız hemen koltuklarınızın yanındadır. Zigon sehpalardan farkları tekli olmalarıdır.Dekoratif amaçlı oldukları gibi koltuğumuzun hemen yanında kitabımızı ,içeceğimizi koyabileceğimiz hayatımızı kolaylaştıran mobilyalardır. Çekmeceli ya da açık raflı depolama alanı sağlayan çeşitleri de bulunmaktadır

 

AKILLI SEHPA 5

Küçük Evlerin Sürpriz Paketleri: Akıllı Sehpalar

Günümüzde şehir hayatının en sıkıntılı yanlarından

birisi dar yaşam alanlarıdır.Dar alanlarda çok amaçlı kullanımlar hayatımızı kolaylaştırmaktadır.Son günlerin belki de en çok tercih edilen tasarımı akıllı sehpalardır. Orta sehpa olarak gördüğümüz bu mobilyalar ihtiyaç halinde yemek masası ve çalışma masası olabilmektedir.Depolama alanlarının da bulunduğu bu sehpalar  her geçen gün daha rahat kullanım, ergonomik özelliklere sahip olmaktadırlar.Özellikle tekerlek kullanılan modelleri hareket kabiliyetlerini arttırmıştır.

 

C SEHPA 1

İki Ayaklı Sehpa: C Sehpa

Son derece ergonomik olan bu sehpalar çok fazla yer kaplamadıkları için çok kullanışlıdır.Koltuğun altına doğru giren ayakları ve c şeklinde ki omurgasına bağlanmış, odanın temasına uyan üst tablası ile odanıza şıklık ve kullanım kolaylığı katar.Tekerlekli modelleri de sehpanın rahatlıkla koltuğa yaklaşmasını ve uzaklaşmasını sağlar.

 

 

 

 

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir