Siyah Beyaz Çerçeveli Halı Modelleri

binance refarans

 

 

Siyah beyaz çerçeveli halı modelleri son yıllarda oldukça popüler ürünler arasındadır. En eski, popüler zemin kaplama malzemelerinden olan halıların dekorasyonda rolü oldukça büyüktür. Halıların cinsi, formu, renkleri, türleri gibi pek çok etkene bağlı olarak fiyatları değişmektedir. Tüm stillere uyum sağlayan çerçeveli halıları ister klasik ister spor tarzdaki mobilyalarınızla etkili şekilde tamamlayabilirsiniz. Ortamların dekorasyonunda sıklıkla kullanılan siyah beyaz halılar zıtlıklarıyla kontrast oluşturur. Evlerinize estetik katmakta, ortamlarda kolaylıkla dekore edilebilir.

 

Siyah Beyaz Yolluk Halı Modelleri

 

Siyah beyaz yolluk halı modellerini istediğiniz ölçülerde istediğiniz odada kullanabilirsiniz. Hazır olarak satıldıkları gibi kesme halılar da sıklıkla kullanılır. Kaymaz tabandan üretilen siyah beyaz halılar özellikle mutfaklarımızın gözdesi olmuştur. En uyumlu renklerden oluşan yolluklarda geniş kullanım alanları sebebiyle sık sık tercih edilir. Beyaz ve siyah rengin mükemmel uyumuyla bir araya gelen halılarda malzeme kalitesi gibi teknik detaylar dışında formları, tasarımları, dokuma gibi kriterlere göre geniş ürün yelpazesine sahiptir. Geniş kullanım alanına sahip yolluklarda kaz ayağı, damalı desenler popülerdir.

 

Siyah Beyaz Kaydırmaz Halı Modelleri

 

Siyah beyaz kaydırmaz halı modelleri mutfak gibi sık kirlenen alanlarda kullanıldığında kolay temizlenebilir kumaşlardan üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Makinede yıkanabilen halılar en çok tercih edilen modeller arasında yerini almıştır. Mutfak mobilyaları, ankastre setlerle uyumlu olması gerekir.

 

Siyah Beyaz Çizgili Halı Modelleri

 

Siyah beyaz çizgili halı modelleri teknik özelliklerinin yanı sıra tasarımlarıyla da şık duruş sergilemektedir. Mutfaklarda sıklıkla kullanılan çizgili halı modelleri açık renk tercih etmeyenler için siyah renklerde olduğunda çok daha popülerdir. Temizlikleri sabunlu bezlerle ovalanarak rahatlıkla yapılabilir. Kullanılan malzemelere, ölçüsüne, yapısına, kalitesine, tasarımlarına göre fiyatları da farklılık göstermektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir