siyah beyaz dekorasyon ornekleri 10

Siyah Beyaz Dekorasyon Fikirleri ve Önerileri

binance refarans

Siyah ve beyaz renk paleti, dekorasyon dünyasında bir klasiktir ve modern tarzdan country’e, sınırsız olanaklara sahiptir. Ev dekorasyonunda renklere karşı çekimser yaklaşıyor ya da belli renklere saplantılı olsanız da, siyah beyaz dekorasyon önerilerine de mutlaka göz atmanızı öneririz.

Bu sezonun en popüler dekorasyon trendlerinden biri olan siyah beyaz renk paletini kullanarak yanlış sonuçlar da elde edebilirsiniz; ancak, eğer incelikle uygulayabilirseniz, evinizdeki herhangi bir odaya şık bir dokunuş katabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda siyah ve beyazın kullanılması, mekanda çarpıcı bir etki yaratabilir. Dekorasyon tarzınızı en üst seviyeye çıkarmak için bu iki pratik rengin bir araya gelmesinden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğrenmek ve biraz da ilham almak isterseniz, sizler için hazırladığımız galerimize de göz atabilirsiniz. Hadi başlayalım!

Siyah Duvar- Beyaz Pencere

siyah beyaz dekorasyon onerileri 2

Beyaz pencere kenarları ve siyah duvar boyası kombinasyonu, evdeki her odaya siyah beyaz dokunuşu katmanın en etkili yollarından biridir. Ayna çerçevelerinde de aynı şey söz konusudur. Bu ikiliyi, farklı renklerde yatak başlıkları ile dengeleyebilirsiniz. Böylece, yatak odanız karanlık değil iç açıcı olur.

Siyah Koltuk- Beyaz Halı

siyah beyaz dekorasyon onerileri 3

Salon ya da oturma odası dekorasyonunda siyah beyaz dekorasyon yaratmanın en etkili yollarından biri de siyah koltuk takımlarını beyaz bir halı ile tamamlamaktır.

Siyah Sandalye- Beyaz Minder

siyah beyaz dekorasyon onerileri

Mutfak dekorasyonunda siyah beyaz dekorasyon önerileri arıyorsanız, mutfak masası seçiminde siyah ve masanın etrafında duran sandalyeler için beyaz minderler tercih edebilirsiniz.

Siyah Duvar Kağıdı- Beyaz Tezgah

siyah beyaz dekorasyon onerileri 4

Banyo dekorasyonunda siyah ve beyazı bir arada kullanmanın en iyi yollarından biri de, beyaz renkli banyo tezgahını tamamlayacak siyah renkte desenli bir duvar kağıdı tercih etmektir. Etkiyi arttırmak için siyah çerçeveli bir ayna da tercih edebilirsiniz.

siyah beyaz dekorasyon onerileri 5

Beyaz duvar panelleri ve siyah mutfak dolapları, mutfak dekorasyonunda siyah-beyaz renk paletini kullanmak için çok iyi bir seçimdir. Modern mutfaklarda yaratacağınız bu etkiye biraz renk katmak isterseniz, masa ve sandalye seçiminde farklı renklere yönelerek etkiyi vurgulayabilirsiniz. Daha fazla siyah beyaz dekorasyon önerilerine ihtiyacınız varsa, sizler için hazırladığımız galeriye de mutlaka göz atın!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir