Sürgülü Pimapen Kapı Modelleri

binance refarans

 

Sürgülü pimapen kapı modelleri son yıllarda rağbet gören ürünler arasındadır. İç mekan bahçeleri, balkon kapılarında pimapen malzemeden yapılan sürgülü kapıları kullanarak rahatlık sağlayabilirsiniz. Sürgülü kapılar pimapenli malzemeden olabileceği gibi ahşap pencereli yapıda olabilir. Alüminyum çerçeveli sürgülü kapıların camları da çok farklı olabilir. Renkli, buzlu cam modellerinde sürgülü kapılarda da işleme detaylarını kullanabilirsiniz. Cam kullanmak istemediğinizdeyse kontrplak, fiberglas malzemelerden sürgülü kapıları tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında sıklıkla balkonda oturduğumuz için balkon kapılarının sürgülü tarzda olması içeriyle irtibatımızı sağlayacaktır. Kapıyı yaptırmaya karar verdiğiniz zaman pimapen ustaları evinize gelerek kapı yapılacak alanların ölçüsünü alıp isteklerinize göre tasarımlar yapmaktadır.

 

Sürgülü Aynalı Kapı Modelleri

 

Sürgülü aynalı kapı modelleri dar mekanlar için oldukça rahat kullanım imkanına sahiptir. Sürgülü kapılar aynalı olduğunda özellikle yatak ve giyinme odalarınızda boydan ayna işlevi görür. Tabandan tavana dek aynalı sürgülü kapılar manzaraların da görülmesine imkan tanır. İç mekanlarda, oturma odaları ve salonlarda sürgülü kapı varsa ahşap malzeme kullanılması önerilir.

 

Sürgülü Kapı Modelleri Fiyatları

 

Sürgülü kapı modelleri fiyatları oturma odalarında da sıklıkla kullanılabilir. Kapıların fiyatları sanılanın aksine uygundur. İçe veya dışa açılma derdi olmadan dar alanlarınızı doğru şekilde yönetebilirsiniz. İç ve dış mekanları birbirine bağlayan kapılar uygun malzemeden üretilmiş olmalıdır. Balkon kapıları da sürgülü şekilde olduğunda daha kullanışlı olmaktadır.

 

Sürgülü Kapı Modelleri Koçtaş

 

Sürgülü kapı modelleri Koçtaş ürünleri rağbet gören modelleri internet siteleri üzerinden incelenebilir. Buzlu camlar, açık renk ahşap çerçeveler de sürgülü kapı modellerinde genel dekorasyona uyum sağlamalıdır. Klasik evlerde klasik çizgileri yansıtan sürgülü kapı modelleri cam vitraylarla daha şık yapıdadır. Buzlu camlar çerçeveye ihtiyaç duymadan işlev görebilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir