Caroline Yatak Örtüsü

Taç Mağazasından Alınabilecek Yatak Odası Ürünleri

binance refarans

Evinize yeni ürünler ararken yararlanabileceğiniz taç mağazasının ev tekstil ürünlerini bir araya getirdik. Bu ürünler yatak odasında kullanabilecek olan, nevresim takımı ana başlığı altına girmektedir.

Taç Nevresim Takımı Navi Nevresim

Navi nevresim takımı %100 pamuktan oluşmakta, nevresimi 160×220 cm olup çarşafı 100×200 cm’dir. Standart yastık kılıfı 50×70 cm olup bir tanedir.  Lacivert ile açık griyi birleştiren nevresim takımı pusula deseni ile hoş bir görünüm yakalamıştır. Genç odalarında kullanılmak için idealdir.

Route Nevresim Takımı

Taç Power Tek Kişilik Nevresim Takımı

Route nevresim takımı %100 pamuk olmakla birlikte paket içeriğinde 160×200 cm’lik bir nevresim, 100×200 cm’lik bir fitted çarşaf, 50×70 cm’lik bir adet standart yastık kılıfı bulundurmaktadır. Gri ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan nevresim takımı oluşturduğu basketbol teması ile genç odaları için tasarlanmıştır.

Power Nevresim Takımı

Taç Power Tek Kişilik Nevresim Takımı

Power nevresim takımı, %100 pamuk olup paket içeriğinde 160×200 cm’lik bir nevresi, 100×200 cm’lik bir fitted çarşaf, 50×70 cm’lik bir adet standart yastık kılıfı barındırmaktadır. Renk seçeneği olarak yalnızca gri renge sahiptir. Ancak mavi, petrol mavisi ve grinin oluşturduğu simetrik desenler ile her yaşa uygun odada kullanılmak için uygundur.

Glow Saten London Nevresim Takımı

Taç Glow Saten London Çift Kişilik Nevresim Takımı

Glow London nevresim takımı %100 pamuk olup paket içeriğinde 200×220 cm’lik bir nevresim, 240×260 cm’lik bir çarşaf, 50×70 cm’lik iki tane standart yastık kılıfı ile 50×70 cm’lik iki tane valanlı yastık kılıfı bulundurmaktadır. Renk seçeneği olarak yalnızca altın rengi olsa da bu nevresim takımına bayılacaksınız. Karanlıkta parlama özelliği ile diğer nevresim takımlarından çok daha farklı olan bu takım sayesinde kendinizi şımartacaksınız.

Caroline Yatak Örtüsü

Taç Caroline Yatak Örtüsü

Caroline yatak örtüsü %100 polyester olup paket içeriğinde 270×260 cm’lik yatak örtüsü, 50×70 cm’lik iki adet valanlı yastık kılıfı, 30×50 cm’lik bir adet dekoratif yastık barındırmaktadır.  Renk seçenekleri olarak cappucino, ekru ve pusra renkleri bulunmaktadır. Yatak odanıza çok yakışacak bir takım buldunuz tebrik ederiz.

Blaze Yatak Örtüsü

 

Taç Blaze Yatak Örtüsü

Blaze yatak örtüsü %100 polyester olup paket içeriğinde 260×250 cm’lik bir yatak örtüsü ve 50×70 cm’lik bir adet  yastık kılıfı barındırmaktadır. Renk seçeneği olarak yalnızca mavi bulunan yatak örtüsünde bu rengi seviyorsanız kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Çok uygun bir fiyata bu ürünün sahibi olabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir