Tavana Asılan Yetişkin Salıncak Modelleri

binance refarans

 

 

Tavana asılan yetişkin salıncak modelleri evinde eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Salıncakta sallanmak hem çocukların hem yetişkinlerin en sevdiği aktivitelerden biridir. Eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için tavana asılı halde ki salıncak modelleri ve hamaklar çok satılan ürünler arasındadır. Ev salıncakları sayesinde yatak odalarınızda, balkonunuzda, salonlarınızda vaktinizi dinlenerek geçirebilirsiniz. Keyifli deneyimi yaşarken evinizde oyun alanları yaratabilirsiniz.  Ev salıncağı kurulumu yapılırken aşamaların adım adım doğru yapılması sağlam salıncak için gereklidir.

 

Tavana Asılan Ev Tipi Salıncak Modelleri

 

Tavana asılan ev tipi salıncak modelleri koltuk konforunda, yumuşak minderlidir. Ev için salıncak modelleri arasında uygun fiyatlı, eğlenceli seçenekler mevcuttur. Maksimum güvenlikli taşıyıcı kayışlı ev tipi salıncaklı modellerin kancası vardır. Ev tipi salıncakların çapı 80 cm, yüksekliğiyse 220 cm’dir. Maksimum yük kapasitesi 100 kg’dır. Püsküllü salıncak modellerindeyse koltuk konforu yaşayabilirsiniz.100 kg çekme kapasitesine sahiptir.

 

Tavana Asılan Salıncak Modelleri Nasıl Kurulur?

 

Tavana asılan salıncak modelleri nasıl kurulur sorusuna genellikle çelik modellerin dübel ölçüsüne uygun şekilde matkaplarla tavanda delik açılarak yerleştirilmesi gerekir. Çelik dübeli bu deliğe çakmak, dübel altında yer alan somunları sonuna dek sıkmak gerekmektedir. Sağlam olduğundan kesinlikle emin olunduktan sonra salıncağa takılı kancayı çelik dübele takmak gerekmektedir. Güvenlik için mutlaka kontrol yapılması gerekir. Her modelin kurulum detayları da farklıdır.

 

Tavana Asılan Büyük Boy Salıncak Modelleri

 

Tavana asılan büyük boy salıncak modelleri en az çocuklar kadar yetişkinlerin de sevdiği bir eğlence aracıdır. Kolay kurulum, minimal görünüm, ahşap kalitesiyle birleştiği anda büyükler için de oldukça elverişli olmaktadır. Davul salıncak modelleri büyükler için ideal olup 120 kg kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir